Křišťálová hvězda: NOVOLUNÍ V PANNĚ - CESTA K CELISTVOSTI

Ve středu 20.září nastane v 7:29 hodin ráno novoluní, tedy konjunkce Slunce a Měsíce na 27°27´Panny. Jedná se o první nov, který nastává po srpnovém zatmění Slunce a pokračuje v jeho tématu změny a transformace. Tentokrát se bude jednat o jisté změny kurzu či přizpůsobení našich dlouhodobých cílů nebo způsobu, jak jich dosáhnout, vyvolané nutností vyhrnout si rukávy a dát se do práce, která se bude týkat především léčení sebe sama.

Jde o poněkud komplikovanou konstelaci, kterou definuje něco, co chybí nebo je nalomené - díky opozici Slunce i Měsíce s Chironem v Rybách se opět ozve staré známé zranění či bolest, které se nám tak či onak stále vrací. A které bylo vyvoláno či dotčeno naší pokračující cestou k sobě samotným. Klíčem k léčení je tady přijetí, nikoli boj. A to je pro princip Panny dost obtížné, protože Panna touží po dokonalosti. Výzvou tohoto novoluní tedy bude akceptovat, přijmout, že věci nejsou perfektní a vše účelně a efektivně nezapadá do příslušných přihrádek. Možná nemáme vše, co potřebujeme, přesto máme i přes jistou nepohodlnost či chaotickou situaci usilovat o co nejlepší využití toho, co je.


Momentálně tady nejsou jasná řešení nebo přímá cesta k cíli. To, co jsme nuceni přijmout a přenést se přes to, může být nějaké naše pochybení. Merkur, který je vládcem Panny a tohoto novu, utvoří přesnou opozici na Neptuna v Rybách - to je vpravdě magický aspekt, vedoucí nás k mistrovství, který vzdoruje tvrdé logice a chce po nás, abychom ustáli pochybnosti a touhu po jistotách, na kterým chceme lpět. Výsledkem pak bude rozšíření našeho pohledu a konceptu toho, co je "správné". Neptun poněkud rozmlží jasný pohled na realitu a také může lákat k tomu dát přednost před tím, co je správné tomu, co je snazší. Pozor proto na tenkou hranici mezi léčivým uvolněním a iluzí.

Měsíc je také v kvinkunxu na Uran, který vytváří potřebu reagovat co nejrychleji a vyřešit všechno najednou. To pravděpodobně nepůjde - budeme muset na vzniklou situaci reagovat, ale promyšleně, bez opomenutí důležitých detailů a bez tlačení na dokonalost. Identifikujme klíčový problém, neopomeňme detaily a poté usilujme o rovnováhu - dělejme to nejlepší, co můžeme a přijměme, že nemůžeme udělat vše nebo "dost". Trigon Měsíce s Plutem nám dodá sílu k tomu, abychom vytrvali a šli do hloubky a také připomíná, že emocionální i myšlenková intenzita vyvolaná současnou konstelací lze použít pro lepší zacílení našich snah.


Doporučený kamenem pro energie novoluní je ČERNÝ SPINEL. Jde o ochranný a uzemňující kámen, který nám dodává na sebejistotě i charismatu a v nepřehledných situacích pomáhá k větší jasnosti tím, že rozšiřuje náš pohled. Vede nás také k práci na sobě a k zodpovědnému používání své mentální síly.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Kristalova hvezda Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.