Jitka Bártová: Přicházejí zastrašující zprávy, že 23. září končí život na Zemi. Nevěřte šíření takových nesmyslů!

Krásné a poslední dobré letní odpoledne, dne 21. září roku 2017 s Měsícem ve vzdušných Vahách přeji vám všem miláčkové a příznivci  

Dneska začnu trochu u mne neobvyklou otázkou  

Jestlipak jste se setkali, anebo se stále ve svém životě potkáváte se závistí?

Já o závisti slyším neustále, lidé závist řeší a proklínají ty, kteří tento nešvar šíří. Nejlepší lék je závistivé duše neřešit, protože komu a čemu negativnímu dáváte svou naštvanou myšlenku a kam plýtváte svou energií, tak vás vysiluje a ubližuje jedině vám. Každá bytost si ublíží tím, co vysílá, anebo zase naopak, když neřešíte a povznesete se nad malostí nízkých vibrací, zasmějete se, nebo si uděláte ze závisti prču a srandu, máte klid.

Máme miláčkové po včerejším Novoluní, začíná nové období a jsme pod vibrací planety Merkur, který je do 30. září ve znamení zemské Panny.

Merkur je detektiv a pídí se po informacích a detailech, Merkur je v zemské Panně perfekcionista, na což fixuje svou pozornost, či zájem. V zemské Panně má smysl pro řád, ovšem pro zarostlé houští a pro hustý porost stromů pak nevidí les, klid, harmonii a bytosti světelné a lesní říše. Takže je v zemské Panně až příliš pragmatický. Dneska nám končí léto a zítra svou vládu převezme bohyně podzimní rovnodennosti. Prostě astronomicky začne podzim.

A máte tu další poplašné a negativní, neboli lidstvo zastrašující zprávy, že 23. září končí život na Zemi.

A tak reaguji na vaše četné otázky, co je na tomto nesmyslu pravdy, či jestli to je lež. A já také vám položím zpětnou otázku, copak věříte tomu, že v sobotu po nás nic nezůstane a život skončí? Tuto informaci mohla zplodit pouze mysl negativních manipulátorů, kteří si s vámi pohrávají a zastrašují vás.

Každý z nás má informativní pole, ale ne každý je napojený na zdroj lásky a pravdy. Jsou lidé, kteří jsou napojeni na temné a zastrašující informace a tak jsou zdrojem temné stránky duše vedeni k tomu, aby poplašné zprávy šířili mezi lidi dále. Je to jako se závistí, prostě nechte takové přenosy informací být, vyhněte se jim, neboli neposlouchejte a nevěřte šíření takových nesmyslů. Žijte vědomě a v lásce a takové informace vás minou  

Více k tomuto tématu není třeba psát. Nejsem příznivcem, nebo li vyznavačem mimozemšťanů a věřím sama sobě a božímu vedení, věřím prameni lásky. A hlavně také svému zdravému rozumu  

Proto jsem stále s vámi se světlem, které vám svítí na cestu  My jsme tou láskou miláčkové, jen je potřeba jí vidět a slyšet a žít  Každý z nás má volbu, kterou cestu si zvolí.

Merkur je v zemské Panně v konjukci s planetou Mars a tyto dvě planety jsou spjati opozičním aspektem na retrográdního Neptuna do Ryb.

Ve spojení s Merkurem je tak Neptun planetou iluzí, klamu, falešných domněnek a šíření falešných informací. Rovněž komplex je spojen s určitým planetárním aspektem a v tomto případě se jedná o zpochybnění zdravého úsudku, nebo že člověk začne pochybovat sám o sobě a tím se dostává do fáze méněcennosti, nebo má sklony věřit druhým. A tím se pro tento okamžik s vámi rozloučím, jdu si dopít kávičku a půjdu se připravit na cestu  

Papa a hezký den vám v lásce a v úctě přeje astroložka a vědma Jitka 


Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.