Váhy- Něco si přejte, nyní se Vaše sny mohou stát skutečností. Je čas prásknout do koní a udělat změny v životě. Stojí u vás štěstěna. Z tvrdé práce se zrodí velký úspěch, pokud o to budete stát.

LÉČIVÁ KARTA – NASLOUCHEJTE SVÉ INTUICI

Štír- Nyní máte před sebou problém, ale dokážete hravě vyřešit. Dejte průchod srdci a pocitům, čeká vás již brzy úplně nová cesta. Kruh se uzavře a vy začnete opět duchovně růst. Převezměte zodpovědnost je čas udělat si ambiciózní plány.

LÉČIVÁ KARTA – ZAČNĚTE CVIČIT

Střelec- Věřte si a naslouchejte svému srdci. Dělejte vše s radostí a nebudete mít na čele vrásky. Je čas ze sebou něco podniknout. Neočekávaně vám přijdou do cesty výsledky vaší práce.

LÉČIVÁ KARTA – PŘENECH SVÉ STAROSTI ANDĚLŮM

Kozoroh- Jste na správné cestě i přesto, že vás ještě čeká menší zádrhel je to jen zkouška. Nenechte se zvyklat s věnujte pozornost sami sobě.Pokud si odpustíte, dojdete k poznání své duše a najdete svůj cíl.

LÉČIVÁ KARTA – DEJ SI MASÁŽ A UVOLNI SE

Vodnář- Přiznejte si už konečně pravdu. Sundejte ty růžové brýle a zjistíte, že tato situace a to, co se kolem Vás děje, není tak, jak se zdá. V této situaci vám pomůžou bytosti světla. Obraťte se na ně s prosbou, nemusíte na to být sami.

LÉČIVÁ KARTA – DETOXIKACE BY VÁM PROSPĚLA

Ryby- Važte si svých pocitů a důvěřujte jim. Buďte vlídní sami k sobě a rozmazlujte se. Neudělali jste nic špatně, zbytečně se netrestejte a začněte jednat v souladu se svým vyšším já. Zavřete dveře za minulostí a najdete svou cestu.

LÉČIVÁ KARTA – ZAMĚŘTE SE NA VZTAH

Beran- Napište si své myšlenky a pocity. Zjistíte kolik toho o sobě ještě nevíte. Odpusťte minulost, netrvejte a nelpěte na svých řešení,  jedině tak, vám bude podána pomocná ruka. Přestaňte jít hlavou proti zdi, nemá to smysl.

LÉČIVÁ KARTA – MODLITBY FUNGUJÍ, ZKUSTE TO

Býk- Rozmazlujte své tělo a nezapomeňte ani na svou mysl. Meditace vám pomůže zklidnit mysl a oprostit vědomí od negativních myšlenek. Udělejte si chvilku pro sebe a zkuste léčit sami sebe. Není to tak těžké, jen se chvilku zklidněte a nepřemýšlejte.

LÉČIVÁ KARTA – BIOPOTRAVINY TO JE TENTO MĚSÍC POSELSTVÍ PRO VÁS

Blíženci- Jedině odpuštění vám nyní pomůže. Pořád jste to ještě nepochopili. Je na čase nechat minulost za zády a začít žít vědomý život. Je to jen vaše rozhodnutí, které brzdí váš duchovní vývoj. Stačí jen se rozhodnout. Pak se ocitnete na správné cestě.

LÉČIVÁ KARTA – ZEPTEJTE SE SVÉHO TĚLA, CO POTŘEBUJE

Rak- Choďte do přírody, potřebujete energii. Najděte víru, že se děje, co se dít má, že se o vás Zdroj postará v každém okamžiku a zjistíte, že život je mnohem jednoduší, když ho neřídíte Vy. Pak budete mít radost z každé chvilky, kterou prožijete .

LÉČIVÁ KARTA – VÍRA HORY PŘENÁŠÍ

Lev- Jste pod ochranou. Byla to jen zkouška a prošli jste. Nebojte se, vše dobře dopadne. Nic jste neprovedli. Vše bude v naprostém pořádku. Zbavte se strachu a obav a bude dobře. Čeká vás nyní nová a lepší cesta. Otevřete se změnám.

LÉČIVÁ KARTA – OČISTA TĚLA, DETOXIKACE A ŠUNGIT

Panna- Potřebujete nyní léčit svou duši. Dejte si záležet a udělejte něco pro sebe. Jsou vaše rozhodnutí správná? Pokud věříte svým pocitů, tak ANO. Věřte své intuici a udělejte si čas na své nejbližší. Bude vám hned lépe. S láskou jde vše lépe.

LÉČIVÁ KARTA – SÍLA A UPŘÍMNOST, LÉČENÍ JE VE VÁS