Poselství k 1.10.2017   Cokoli teď uděláme, bude mít velký dopad a bude podporou pro náš vývoj

Neděle 1.října

Hned v noci se Mars v Panně dostane do přesného trigonu s Plutem v Kozorohu - to je mocný vnitřní bojovník s jasnou myslí a odvahou v srdci, který je připraven se za nás postavit a je-li třeba, bojovat! Tento aspekt často provází pocit, že již nelze na nic čekat a naznačuje progres a akci. Lepší vnímání toho, kam zacílit svou energii spojené se schopností dobrého načasování povede k viditelným a efektivním výsledkům. Tento týden nám přinesl vlnu nepříjemných pravd - a teď je okamžik, kdy jsme povzbuzování k tomu, už na nic nečekat a něco s tím dělat. Cokoli teď uděláme, bude mít velký dopad a bude podporou pro náš vývoj. Jděme do toho a převezměme zodpovědnost za svůj život.

Merkur ve Váhách v sextilu s Ceres ve Lvu této energii trochu ohlazuje hrany tím, že nás nabádá k tomu, abychom se vědomě podívali na to, co čím se krmíme a vyživujeme. To se týká nejenom jídla, ale především naší mysli. Jsme konzumenty příliš mnoha nedůležitých informací a podnětů, které nás přetěžují a brání nám jasně myslet? Dopřejme i své mysli kvalitní výživu.

Doporučeným energetickým průvodcem pro dnešní den je pokaždé jiný a unikátní PICASSO JASPIS. Pomáhá nám s navigací na naší cestě transformace a vede nás k poznání, že každý z nás je jedinečným mistrovským dílem.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Kristalova hvezda Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.