Daniela Hannah:  Horoskop na listopad 2017

Aktuální pohyby a vliv planet v listopadu 2017 na jednotlivá znamení

Úplněk v Býku nastane 4/11/2017 v 6,23 hod

Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Býka. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před jsou velmi kritické dny. Býci by si měli dát pozor na svou osobu. Vliv úplňku pocítíme v oblasti související s majetkem a penězi.
Listopadové novoluní proběhne 18/11/2017 ve znamení Štíra 12,42 hod.  Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Štíra.
Pro ostatní znamení otevírá novou cestu k hypotéce nebo půjčce, doplacení dluhů, získání peněz ve spojitosti s jinou osobou nebo bankou. Láska a sexualita. Merkur, planeta pohybu a komunikace, se pohybuje skoro celý měsíc Střelcem. Venuše, planeta lásky a hodnot, se pohybuje Štírem od 7/11/2017 do začátku prosince 2017. Mars aktivuje Váhy celý listopad až do začátku prosince, kdy se přesune do Štíra.
V druhé polovině listopadu se spojí Merkur se Saturnem ve Střelci a Černou Lunou, která se přesunula do oblasti Kozoroha. Začátkem prosince 2017 začne Merkur couvat zpět Střelcem až do 23/12/2017, kdy nabere přímý směr. Vše, co začněme řešit v listopadu, dořešíme v lednu 2018, kdy se opět spojí Merkur, Saturn a Černá Luna, ovšem ve znamení Kozoroha.
Černá Luna se přesune ze Střelce do Kozoroha. Střelcům od 2/2017 přinesla karmické osudové situace, které zahýbaly s emocemi Střelců. Střelci prožili životní změnu zejména ve vztazích. Od listopadu zásadní životní zlom čeká Kozorohy, jelikož se bude Černá Luna pohybovat v Kozorohu až do srpna 2018, kdy se přesune do Vodnáře.
DOPORUČUJI SI NECHAT VYPRACOVAT KARMICKÝ HOROSKOP, KDE POPISUJI VLIV ČERNÉ LUNY VE VAŠEM ŽIVOTĚ A TAKÉ AKTUÁLNÍ POHYB A VLIV NA ROK DOPŘEDU.
Planetka Ceres se 23/9/2017 přesunula do znamení Lva. Lvi dostanou zabrat, a to až do 7/2018. Ceres se bude dlouhodobě pohybovat tam a zpět. Lvíčky čeká perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky nimž se posunou vpřed.

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 BERAN

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 BÝK

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 BLÍŽENCI

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 RAK

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 LEV

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 PANNA

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 VÁHA

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 ŠTÍR

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 STŘELEC

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 KOZOROH

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 VODNÁŘ

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017 RYBY


Daniela HannahDaniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.
Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.
Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.
Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.