Pavlína Holancová: LUNA VSTUPUJE DO BÝKA

Luna vstupuje brzy ráno do zemitého Býka (1.56 hod. SELČ). Je čas zapustit kořeny. Na instinktivní úrovni k sobě přitahujeme jednoduchost a vše praktické. Současně máme tendenci bránit se změnám. S Lunou v Býku jsou více aktivovány naše smysly a priority jsou do velké míry určovány tělesnými potřebami, finanční stabilitou, materiálním zázemím.

Po překotném úplňku se dnes můžeme cítit vcelku klidně a vyrovnaně. Realita začíná dostávat pevné obrysy. Ne že bychom všechno vyřešili, ale pomalu začínáme chápat, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Co dnes začneme, má velkou šanci na dokončení, jsme vytrvalí a cílevědomí, možná až nadmíru tvrdohlaví. Nic nás jen tak nemůže vyhodit z rovnováhy, ukotveni v příjemné realitě, si uvědomujeme, jak na tom skutečně jsme.

Venuše (vládkyně Býka) momentálně ještě pořád putuje znamením Panny a blíží se do kvadratury na Saturn ve Střelci a Lilith ve Střelci. Tento aspekt posiluje ještě více naši potřebu a schopnost hledat reálné cíle. Na druhou stranu teď může vylézt frustrace, pokud nám uniká pravý smysl, či vyšší podstata našeho konání. Krizím sice čelíme v klidu a čelem, ale současně nás teď nejspíš o to víc dohání to, kudy se naše životní cesty odvíjí. Finance jsou teď malá motivace…

Luna se navečer potkává s Neptunem v Rybách v sextilu (21.58 hod. SELČ). A tak nám paralelně přichází i transcendentní inspirace, cítíme, že život přináší do reality i naději a vyšší cíle. Světlo ve tmě. Cítíme se povznášeni, unášeni na rybích vlnách, hloubkách, toužíme být součástí čehosi většího, pociťujeme v našich vztazích více soucitu, sdílení, bezpodmínečné lásky.

Polokvadratura Neptuna s Uranem, která nám vydrží až do května 2019, nám nejspíš ještě více roztáhne křídla a nečekaná přání. Možná si už dnes dovolíme přát….

Krásné sobotní (s)plynutí přeje Pavlína


Navazující články:

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén

Daniela Hannah: Horoskopy na ŘÍJEN 2017 pro jednotlivá znamení

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017

Petra Nel Smolová: Cykly kolektivního vědomí

Soňa Sofi: CESTA KARMICKÉHO OČIŠTĚNÍ

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN 2017


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.