Křišťálová hvězda: Poselství k 10.10. 2017

Dnes nastává jedna z astrologických událostí roku - Jupiter, symbolizující v našem životě růst, expanzi, rozvoj, dokončí svůj tranzit znamením Vah a vstoupí do znamení Štíra, kde se zdrží až do listopadu příštího roku.

Štír jde po pravdě, která leží za strachem čelit našemu stínu, což občas znamená nutnost tomuto strachu čelit, spálit na popel nějaký náš postoj, nechat něco v sobě zemřít - a pak jako Fénix vstát z popela a vzlétnout.

Týkat se to bude typických štírovských témat a jejich kombinací - moc a síla, kontrola, sex (ve smyslu splynutí s druhým), cokoli, co je tabu, peníze, smrt, transformace. Jupiter všechno zvětšuje, tudíž na počátku tohoto tranzitu se na nás mohou sesypat nepříjemná zjištění týkající se těchto oblastí, naší kontroly nad nimi či jejího nedostatku a může situace přivést do extrému. To je nepříjemné, ale je velmi důležité v této fázi propadu zůstat jen nezbytně nutnou dobu.

Cílem těchto situací je aktivovat naši vnitřní sílu a vynalézavost a využijeme-li tuto energii, povede k růstu naší osobní moci a přinese v daných oblastech velký, pozitivní růst a úspěch. Klíčem k úspěchu je zde odvaha důvěřovat navzdory překážkám - dát tomu všechno, totální závazek využít všechno, co se děje, ke zdravému posílení problémové oblasti. Pak budeme moci vzlétnout.

Dnes večer také nastane opozice Venuše v Panně s Chironem v Rybách, která zvýrazní to, co chybí a dotkne se tak bolavých míst, především proto, že není žádné rychlé řešení. Cesta k léčení zde zahrnuje uznání toho, co nefunguje, empatii k sobě i druhým a pochopení, že je třeba se i přes pochybnosti pohnout dále a začít pracovat na zlepšení.

Doporučeným kamenem pro dnešní den je KALIFORNIT, zelená drahokamová odrůda idokrasu (vesuvianitu). Napomáhá uvolnění negativních myšlenek, zmírňuje strach a stres a umožní nám lépe vidět důsledky našeho jednání. Motivuje nás k léčení a pozitivnímu růstu.

Fotka uživatele Křišťálová hvězda.
Fotka uživatele Křišťálová hvězda.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.