Křišťálová hvězda: Poselství na víkend 14. a 15.října 2017

Venuše vstoupila do svého domovského znamení Vah, což trochu odlehčí hustou atmosféru poslední doby a během následujících týdnů umožní cestu k hladšímu fungování vztahů - nejdřív ale ukáže, v jakých oblastech jsou v nerovnováze.

Merkur ve Váhách v opozici s Uranem v Beranu a Mars v Panně v opozici s Chironem v Rybách jsou poněkud třaskavou kombinací. Merkur s Uranem mohou přinést velkou nervozitu, roztěkanost a sklon k hádkám, pokud však budeme mít otevřenou mysl, může se dostavit nečekaná inspirace či informace, která přispěje k našemu pochopení. Mars s Chironem otevírají téma zranění naší mužské energie - naše hranice, jak si za nimi stojíme, jak nakládáme se vztekem, kde musíme dělat v našem jednání kompromisy, které bolí. Potlačený vztek stejně jako snaha se těmto tématům vyhnout se teď může projevit jako deprese nebo nemoc. Postavme se k tomu čelem!

Příznivé postavení Slunce a Saturnu k lunárním uzlům a pondělní sextil mezi nimi naznačují, že i z velmi komplikovaných situací vede cesta ven skrze zodpovědné nakládání se svou energií, spolupráci s ostatními, pokoru, poctivou práci a jednání soustředěné na dlouhodobé cíle. Nehledě na to, jakými těžkostmi nyní procházíme, slunce nakonec vždy vyjde.

Doporučenými kamennými průvodci pro tento víkend budou TUGTUPIT a MOOKAIT. Tugtupit ("sobí krev na sněhu") přináší optimismus a posiluje víru v budoucnost. Mookait, což je druh jaspisu v krásných zemských barvách, zase uzemňuje a dodává inspiraci a energii k plnění našich závazků a slibů. Rezonuje s energií archanděla Michaela.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Kristalova hvezda Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.