Pavlína Holancová : SLUNCE VSTUPUJE DO ŠTÍRA!

Zdá se, že se trochu přiostřují hrany. Luna sice putuje ohnivým a pozitivně laděným znamením Střelce, ale na nebi převládá doslova Štíří nálada. Přestáváme se pouze rozhlížet, co je pro nás ještě přijatelné a co nikoliv. Emoce teď přichází rychle a míří jednoznačně. Dnešní den ještě prohloubí tuto energii, protože i Slunce opouští vzdušné Váhy a vstupuje do Štíra (7.26 hod. SELČ).

V tomto znamení zůstane Slunce až do 21. listopadu. Štír je známkou hloubky, intimity, ale také extrémních pocitů. Nic povrchního, vlažného, nekonkrétního či průměrného teď prostě neočekávejme. Se Sluncem ve Vahách jsme usilovali o rovnováhu, spravedlnost, kontakt. Štír však instinktivně věří, že život není o spravedlnosti. Jeho energie je provokativní, vášnivá, mocná a intenzivní. Ale také nesmírně uzdravující a transformační.

Během tohoto cyklu máme velkou touhu, ale i příležitost dostat se až na samotný KONEC záležitostí. A právě schopnost naučit se ukončovat nefunkční vztahy, vzorce chování, zvyky, je v jeho doméně. Učí nás vzít sílu a moc do svých rukou. Sestoupit do míst, kam jsme odložili, vytěsnili, pohřbili vše nepřijatelné, nechtěné, děsivé. Vytáhnout strašáky z třinácté komnaty a osvobodit sebe i svůj prostor. Tam, kde se nám to nedaří, možná zažíváme tuto energii i v její stinné podobě – jako žárlivost, pomstychtivost, manipulaci.

Pokud jsme ochotni si přiznat, že se k těmto strategiím v určitých situacích uchylujeme, je to první krok, k tomu je opustit. Moc, bezmoc, pokora. To nás se Štírem bude momentálně nejvíc provázet!

Štírem prochází také planety Merkur a Jupiter, a Venuše a Mars se pohybují znamením Vah.

Nyní je vhodná příležitost ukázat svému partnerovi, co a proč se nám nelíbí, co je potřeba proměnit, abychom zažívali ve vztazích rovnováhu a harmonii (o tu jde Venuši ve Vahách především). Mars ve Vahách se do nějakých velkých konfliktů určitě nepustí a bude hledat řešení diplomatickým způsobem.

S Liliith na konci Střelce jsme již nejspíš objevili komu a čemu věříme, a v trigonu na Uran v Beranu (v retrográdní fázi) se nám ovšem vrací některá témata související se smyslem našeho konání z konce letošního léta. Luna se dnes dotýká v kvadratuře Neptuna v Rybách (13.16 hod. SELČ) a tak i přes značnou touhu vše vyřešit nás může provázet jistý chaos, a neschopnost se s druhými dohodnout. Ale s Merkurem, Jupiterem a Sluncem ve Štíru máme obrovskou sílu vše zvládnout, vzít záležitosti do svých rukou a učinit jednoznačný postoj a rozhodnutí!

Krásné pondělní (s)plynutí přeje Pavlína


Navazující články:

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén

Daniela Hannah: Horoskopy na ŘÍJEN 2017 pro jednotlivá znamení

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017

Petra Nel Smolová: Cykly kolektivního vědomí

Soňa Sofi: CESTA KARMICKÉHO OČIŠTĚNÍ

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN 2017


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.