Pavlína Holancová : SLUNCE A JUPITER

Luna pokračuje v tranzitu znamením Kozoroha a my se zabýváme plány, pravidly a výkonem. Potřebujeme teď cítit jasné hranice, reálné cíle. Hledáme bezpečí v rutině, realitě, ve většině věcí, které prakticky zvládáme. Chceme vše dělat v klidu, bez rizika, respektujeme autoritu, toužíme po struktuře a kontrole. Nepodléháme zbytečně emocím, mohly by nás rozptylovat od našich záměrů.

Celá tato atmosféra se ještě prohlubuje, dnes se Luna potkává v konjunkci s Plutem (12.48 hod. SELČ). A prozkouší nás z toho, jak máme věci ve svých rukách. Ochraňujeme svou zranitelnost, ale také se možná snažíme kontrolovat situace, které nám přerůstají přes hlavu. Začíná se ukazovat, kde musíme převzít větší zodpovědnost a proč se nám to třeba nedaří.

Důležitým aspektem je dnes Slunce v konjunkci s Jupiterem ve Štíru (20.09 hod. SELČ). Je to jeden z nejlepších tranzitů, jsme v pohodě, šťastní a věříme v budoucnost. Cítíme, jak se rozšiřují naše možnosti, jsme také velkorysejší než obvykle. Je to skvělý čas, jak začít nová studia. Máme příležitost růst, svět se nám otvírá. Jak finančně tak duchovně. Je to jako roztáhnout křídla a letět. Ale se Štíří energií cítíme také hloubku!

Rádi bychom rozbalili svůj potenciál, a cítíme, že nyní je  to možné. Jupiter ve Štíru nám otevírá dveře všude tam, kde se jedná o práci s financemi a hodnotami druhých. S terapeutickými, léčivými, transformačními možnostmi.

Nové projekty nás přitahují, objevujeme skze něj svou moc a sílu. Máme možnost růst, ale také ukončit vše, co nám brzdí, brání. S Lunou v Kozorohu jsme pečliví a pracovití, a s Jupiterem v konjukci se Sluncem ve Štíru máme vůli a vydáváme se do nových teritorií!

Krásné páteční (s)plynutí přeje Pavlína


Navazující články:

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén

Daniela Hannah: Horoskopy na ŘÍJEN 2017 pro jednotlivá znamení

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017

Petra Nel Smolová: Cykly kolektivního vědomí

Soňa Sofi: CESTA KARMICKÉHO OČIŠTĚNÍ

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN 2017


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.