Tina Energy: 4.11.2017 úplněk v Býku v 6:22

Býka je zemské znamení – prožíváme spojení a stabilitu.

V tomto období zpracováváme nejen hmotu, finance, zabezpečení, koupě i prodeje. Je vhodné soustředit se na nové příležitosti a je také ideální doba začít zpracovávat hojnost a zázemí. Také se soustředíme na rodové linie a kořeny, včetně rodinných majetků a pokud máte jakýkoliv problém v této oblasti. Ideální doba na rituály.

Je to znamení rozvážné a praktické, se vztahem k bohatství a kráse, umění. Období Měsíce v Býku je charakteristické hledáním klidu a potěšení. Probouzí se smyslnost a touha po luxusu. Klíčové slovo je „stabilita“, klíčová myšlenka „mám, jsem zabezpečená – hromadím“

Základní energie: Stabilita, vyrovnanost, sympatie, odpovědnost, úspory a majetek, umělecké schopnosti, starostlivost, harmonie.

Barva: Červenooranžová

Živel: Země

Býk ovlivňuje krk, mandle, čich, chuť, týl a ramena. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Energie Býka charakterizují skryté vnitřní pocity a strach z neznámého.Ten, kdo nemá v životě zpracovanou energii Býka, ten má strach ze změn, a snaží se žít pouze podle starých vzorců chování stagnuje a zůstává tam, kde to dobře zná. Toto období mohou provázet i výbuchy vzteku, pokud máte hodně energií býka v sobě a nemáte je zpracované.  

Tyto oblasti a orgány ošetřujeme a hýčkáme: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza.

  Úplněk v Býku – Slunce ve Štíru.Na toto téma jsem natočila video seminář, který Vás provede touto energii. Zpracujete si energii financí, úspěchu, zabezpečení, svých snů a zbavíte se všeho starého pomocí video rituálu.

  Je zde meditace na otevření se hojnosti a splněných přání. Také jsou součástí afirmace a pozitivní myšlení, aby změna byla trvalá. Hodně štěstí.

S láskou Tínka


Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.