Pavlína Holancová : NA DUŠICKY V SATURNSKO-CHIRONSKÉM HÁVU
Dnes, na památku všech zemřelých, se ve svých srdcích vracíme ke kořenům. Kořeny, původ, minulost jsou v našich horoskopech symbolizovány Lunou, znamením Raka, 4. domem. Díky Luně se tak ladíme na duše našich předků, cítíme to silové pole, představujeme si celé rodové linie a jejich příběh, který se nám oživuje více či méně v pravidelných cyklech.
Jak to dnes prožíváme?

S Lunou v ohnivém Beranu trochu prahneme po hrdinském činu, možná hledáme hrdinu v minulosti svého rodu, či cítíme potřebu opustit komfortní zónu a vydat se za nepoznaným a  riskovat. S Beranem jsme téměř „neporazitelní“, tak co nám brání? Pokud patříte k těm, kterým se momentálně i přes sillnou ohnivou jiskru Berana zrovna nedaří, vězte, že ve hře je dlouhodobější vliv – kvadratura mezi Saturnem ve Střelci a Chironem v Rybách (nastane dnes přesně v 22.57 hod. SEČ). Toto je poslední ze tří aspektů kvadratury v průběhu 2016-2017 (první – prosinec 2016 a druhý duben 2017).

Obavy, strach z plnění povinností. Pocit, že nejsme dost dobří, kompetentní. Nějak se nám nedaří vzdát se statutu-quo, Saturn nám klade překážky. Vychází najevo naše zranitelnosti, zraněná sebehodnota, sebevědomí, nejspíš se zabýváme tím, proč nám některé věci vůbec nefungují. Pozornost teď doslova ulpívá, na našich zraněních. Saturn nám ukazuje, že má smysl se jimi zabývat, abychom mohli plnět naplnit svůj potenciál. Učíme se brát zodpovědnost namísto pozice oběti.

Co dnes potřebujeme radikálně změnit?
Luna v Beranu dopoledne v kvadratuře na Pluto s námi jde cestu „hlava-nehlavva“. Cítíme se zpochybnění, hledáme dobrou strategii, jak se prosadit, zařídit, co potřebujeme, rozhodnutí jsou dnes dost těžká, jakobychom se nedokázali pohnout z místa. Ale ke konci dne zjišťujeme, že nic netrvá věčně, ani pocit nedostatečnosti a nesvobody. Vstupujeme do krajiny dětství a objevujeme na pozadí příběhů, cestu. Luna se blíží do sextiu na Saturn i na Venuši a my máme konečně pocit, že naše záležitosti se opět stabilizují.
Možná si uvědomujeme, že i naši předci, měli situace, které byly těžké, nebezpečné, ale také sílu, jak si s nimi poradit. Díky bohu, jsme s nimi přeci ve spojení!

Krásné čtvrteční (s)plynutí přeje Pavlína

Navazující články:

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén

Daniela Hannah: Horoskopy na ŘÍJEN 2017 pro jednotlivá znamení

Daniela Hannah: Horoskopy na listopad 2017

Petra Nel Smolová: Cykly kolektivního vědomí

Soňa Sofi: CESTA KARMICKÉHO OČIŠTĚNÍ

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN 2017


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.