Křišťálová hvězda: ÚPLNĚK V BÝKU - HLAD PO LÁSCE A MOUDROST JEDNODUCHOSTI

V sobotu 4.listopadu nastane ráno v 7:22 úplněk, tedy opozice Měsíce v Býku se Sluncem ve Štíru. Vládcem Býka a tedy i tohoto úplňku je Venuše, která vládla i předešlému novoluní ve Váhách a ve Váhách se právě nachází. Přenáší tak pozornost na oblasti pod jejím vlivem - tedy všechny vztahy, hodnoty (včetně těch materiálních - majetku a peněz), sebelásku a sebehodnotu. Nicméně, jelikož Venuše je v tomto lunárním cyklu pod silným tlakem aspektů mnoha jiných planet, není to období pro partnerství a spojení mezi lidi úplně příjemné.

Chiron, Uran, Neptun a Pluto v napjatých aspektech k Venuši se vehementně zaměřují na to, co nefunguje, kde není rovnováha a harmonie - což v rámci vztahů vytváří jak nutnost řešit problémy, tak i znatelné otřesy, náhlá překvapení a nestabilitu, která je vnímána bolestně a má tendence otřást námi do základů. Co může pomoci?

Býk je zemské znamení a je nejvíce ze všech spojen s vnímáním vlastního těla skrz všechny smysly. Měsíc v příznivých aspektech k Neptunu, Plutu i v opozici k Jupiteru přináší možnost si vyloženě užít hýčkání a péči o tělo, ať se jedná o příjemnou masáž při svíčkách, voňavou koupel, dobré jídlo a pití či hedvábné povlečení. Je zde jistá tendence k přehánění, každopádně to ale pomůže k uvolnění napětí a k léčivému uzemnění.

Péče je silným tématem i díky kvadratuře Ceres ve Lvu k Slunci i Měsíci a její pozornost se zaměřuje na naši sebedůvěru a její souvislost se vztahem k našemu vnitřnímu dítěti. Mnoho z věcí, které se teď v rámci vztahů dostávají na povrch, pochází z dětství a často souvisí s tím, jak otevřené je naše srdce či jak vysoké zdi jsme kolem něj postavili. Možná se staráme více o problémy ostatních a přehnaně o ně pečujeme, místo abychom se zaměřili i na sebe a své emocionální potřeby anebo naopak pro vlastní bolístky nechceme nebo nejsme schopni druhé vnímat. Tento úplněk je také připomenutím toho, že jsme vztahové bytosti a spojení s ostatními je pro nás životně důležité - tvoříme jednotu.

Abychom mohli dále růst a rozvíjet se, jako jednotlivci, ve vztazích i kolektivně, je zapotřebí se rozhodnout a vědomě si zvolit, jaké jsou sny, které se stanou naší budoucí realitou. Možná jich máme spoustu - ale moudrý, zemitý Býk ví, že v jednoduchosti a zdánlivé prostotě se skrývá velká síla. Možná budeme muset upustit od realizace mnoha věcí nebo se vzdát některých našich představ. Bude to ale ve prospěch několika z hloubky vycházejících priorit, které tvoří podstatu toho, kdo jsme a kam jdeme a které budou vyžadovat, abychom je s otevřeným srdcem vzali plně za své.

Doporučenými energetickými průvodci pro úplňkový čas jsou silné krystaly - KŘIŠŤÁL S OKNEM a MODRÝ DIAMANT. Křišťál pomůže vnést jasnost do spletitých a měnících se situací a poznat, kudy vede cesta ven. Diamant dodá nezměrnou energii a posílí víru v to, kam ta cesta vede a odhodlání ji projít celou.

 

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.com/KristalovaHvezda/

Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.