Jitka Bártová: Přichází jeden z nejsilnějších adventních magických úplňků v Blížencích

Krásné úplňkové dobré ráno přeji vám všem přátelé.

Dnešní první adventní nedělí, dne 3. prosince roku 2017, vrcholí v 16 hodin a 50 minut magický úplněk v Blížencích. Ve sblížení s astrologií a s psychologií je nevědomí spojováno ve vztahu s Měsícem a s Plutem. Měsíční Blíženci jsou ve vztahu se vším, co znamená pohyb, výměnu, komunikaci. Jsou známkou lehkovážnosti a neposednosti, podléhají duševním tlakům, ironii a ze stolu smetou veškerá klišé.

Pakliže Pluto jako pán podsvětí řídí nevědomí, pak Neptun odpovídá duchovnímu a mystickému vývoji lidstva. Při dnešním úplňku působí Měsíc v opozici na Slunce a na Venuši do Střelce a v kvadrátu na Neptuna do Ryb. V proudu planetárních energií nejsou konstelace vhodné k měsíčnímu úplňkovému rituálu, ani k hromadným meditacím.

Měsíc sdílí se Sluncem Světlo, je domovem v Raku, ve zničení v Kozorohu, povýšený v Býku a v pádu ve Štíru. Velký vliv s možností nestálých vztahů může být pociťován z okolí. Pod planetárním vlivem Merkura podlehneme rozumovému uvažování, častější budou citová vzplanutí, může se objevit nestálost, falešné naděje a nervozita. Na dnešní první adventní železnou neděli zapálíme na věnci první adventní svíčku. Jako rituál můžeme provést očistu domu. Zapálíme bílou svíci a obejdeme s ní všechny místnosti do kruhu. Požádáme své světelné průvodce o provedení ochrany, aby vše špatné odešlo pryč. Když je bytost negativní, stále řešící a špatně naladěná, pochopitelně zpětně k sobě přitahuje to, co právě vysílá a očista a ochrana tak není účinná.

S optimismem, s láskou a s pokorou přichází zpět do domu mír a požehnání. Advent je nádherným obdobím, kdy můžete odložit vše negativní a najít zpět cestu ke své duši a ke svým blízkým, v lásce, v harmonii a ve štěstí. Staré a špatné odchází a nové zase přichází. Měsíc tak symbolizuje reprezentaci, existenci a transcendenci.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


Jitka Bártová: Po dvaceti sedmi letech s koncem letošního roku přestoupí Saturn do zemského Kozoroha

Jitka Bártová: Přicházejí zastrašující zprávy, že 23. září končí život na Zemi. Nevěřte šíření takových nesmyslů!

Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.