JitkaKrásné nedělní ráno, dne 15. listopadu přeji Vám všem miláčkové, dneska Vám napíši takovou mojí srdeční úvahu k situaci, ve které se nacházíme ve válce proti terorismu.

Stále nám všem povídám o lásce, abychom si chránili rodinu, domov a děti. Aby jsme ve vší laskavosti milovali naší Zemi, měli k životu respekt a úctu. Nějak se mi zdá, že se lidé jen těžko vzdávají svého zažitého myšlení a chování. A když přijde jakékoli vybočení, jsou plni citových výlevů, stresů, obav a strachů ze ztráty, ze změny …

Bože, ani já si nepřeji válku, terorismus a násilí. Ale všem na naší planetě přeji, aby byli probuzeni a právě teď svou šanci využili. Přeji všem, aby nepodporovali strach a úzkost. Pořád jen slyším, jak se lidi bojí a jaký mají velký strach. Manipulace je příšerná. :-(

Můžeme milovat, být solidární k traumatu druhých, můžeme s druhými soucítit a pomáhat, ale tady nejde o litování, takže nelze litovat, co je dáno karmicky. Jsou věci které se dějí, anebo které se stanou a které již od mala vím. Jen o tom nemluvím. Proč ? Karma je dána. Přesto jsem si na situaci vytáhla dvě karty. První kartou je Velekněz a druhou kartou je Dvojka Mečů. Takže co více říct ? Ano, karma je dána a karmické prožití dohání a dožene každého z nás. Nejsem sluníčková, ani nejsem srdíčková, ani nejsem negativní. :-)

Jsem prostě svá a nezávislá a mám duši plnou lásky. A když se podívám do astrologie, psal se den 17. listopadu roku 1985, kdy Saturn vstoupil do ohnivého znamení Střelce, ve kterém se zpětnými přestupy setrval do 12. listopadu 1988.

Poté v roce 2014, přesně psáno dne 23. prosince po dvaceti šesti letech se opět Saturn do Střelce navrátil.

A 18. září roku 2015 se ve Střelci trvale usadil a zůstane zde až do 20. prosince roku 2017. Pak Saturn přestoupí do zemského Kozoroha.

Střelec zastupuje deváté znamení zvěrokruhu a vládne mu planeta Jupiter.

Devátý astrologický dům symbolizuje cizinu, náboženské směry, sekty, životní filozofii a dozrávání k poznání moudrosti :-) Pak Saturn ve Střelci všem přináší spravedlivé a karmické vyrovnání. Saturn ve Střelci přináší stěhování, migranty, názorové střety a rozloučení se s dosavadním způsobem života. Už nic není a nebude tak, jak bylo dosud. Rok 2015 je karmickým rokem a uzavíráním karmických kruhů. Stavíme se na vlastní nohy, začínáme uchopovat vlastní myšlenky.

Pamatujte, že Saturnská stránka je spravedlivá.

Saturn překonává hluboké krize.

Přes všechnu snahu a úmornou práci a s pochopením a přijetím karmického úkolu duše nás převede přes všechny pochyby. Každá duše tady má karmický úkol. Saturn nám právě teď ve Střelci přináší obtížný úkol, jelikož stojí v kvadratuře na Neptuna do Ryb.

Okolo Vánoc se situace zklidní a příští rok 2016 nám opět vůbec nic neulehčí.

Saturn bude stát v kvadratuře na Chiron do Ryb. Chiron je bolestí Země a lidstva už z dávných minulých životů. To, že srdce Evropy a Česká republika je chráněna neznamená, že se nemůže nic stát. Záleží na pokorném a láskyplném vědomí lidstva. A když se mne zeptáte, jak může vývoj násilí a útoků pokračovat dál, vidím začátek roku, jaro 2016. Měsíc duben bude velmi zatížený. Pak v červenci 2016 se hodně odehraje … Mějme v srdci hodně lásky, mějme úctu a pokoru k životu a setrvávejme v bdělosti. Všichni, kdo klamou, půjdou z kola ven. Boj o moc při volbách se bude dávat na ústup, politika projde převratem.

Padne evropská unie, hranice se začnou uzavírat. Máme spousty karmicky daných nemocí, rakoviny a jiné zatížení duše, kdy duše odchází do posmrtného období – Bardu. Kdy duše čekají na své znovuzrození. Ovšem ne všechny jsou a budou zpět povoláni.

Rok 2016 a rok 2017 jsou obdobím převratů. Počítejme ještě tak 22 až 24 let. S návratem planety Uran do Lva, kterému Slunce vládne, dojde k zvratům životě, hvězdy a planety ve vesmíru budou přijímány zcela novým pohledem zrovna tak, jako se budou psát zcela nové dějiny. A ještě doplňuji, že jsme součástí tvoření života a osudu a jen na nás všech záleží, jak se daným situacím postavíme a jak budeme karmický úkol zvládat :-) Každou přítomnou vteřinou  tvoříme budoucnost ♥  

Co je dnes, zítra už nemusí být, věci se rychle mění. To je zatím vše … V lásce a úctě k Vám Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325

Zdroj: www.povidanishvezdami.cz 

Článek lze sdílet pouze s platným odkazem: www.povidanishvezdami.cz !!!

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.