HOROSKOP BÝK 201726/4/2017 nastává novoluní v Býku. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Býci mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Březen a duben se Býci nezastaví, Mars, planeta aktivity, se pohybuje ve vlastním znamení. Býci budou v akci.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje nové spolupráci. Býkům Jupiter zajistí kvalitní spolupracovníky. Zlepšení zdravotního stavu a psychické kondice. Jupiter bude od února couvat zpět Váhami, a to až do června 2017. Býkům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem.

Přináší problémy v tématu vztahů, smluv a dohod. V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Býci pocítí úlevu ve vztazích. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu majetku a peněz, které vlastní s jinou osobou nebo bankou. Od léta do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti v souvislosti s penězi.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra.

Tento přesun pozitivně ovlivní vztahové záležitosti. Býkům vstoupí do života důležitá osoba. Zde mohou využít možnost vlivu Jupitera a zkvalitnit partnerské i pracovní vztahy. Býci budou opouštět staré nevyhovující a nefunkční svazky, aby je nahradili novými.

4/11/2017 nastává úplněk v Býku, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Dlouhodobě karmický Saturn prověřuje, jak jsou na tom Býci s finanční inteligencí. Majetek, vlastnictví a peníze se budou přetřásat v základech. Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tématu smluv a dohod ve finančním nebo úředním sektoru. Sdílený majetek s další osobou či institucí bude třeba dát do pořádku, jelikož zde přijdou změny.

Doženou je problémy či dluhy z minulosti nebo nedořešený majetek. Zde bude důležité dojednat nové podmínky a vše si řádně uspořádat. 


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.