Horoskopy 2017 Blíženci25/5/2017 nastává novoluní v Blížencích.

Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Blíženci mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Od konce dubna do začátku června se pohybuje Mars, planeta aktivity, ve vlastním znamení. Je to velmi akční období, a Blíženci se nezastaví.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje všemu, co souvisí s dětmi, partnery a tvorbou.

Blížencům přináší Jupiter nové partnery, pokud touží po dítěti, mají nakloněny planety. Tvořiví Blíženci zaznamenají úspěch. Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Blížencům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem.

Blížencům přináší problémy s psychikou a zdravotním stavem, nebo s osobami blízkými blízké. V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Blíženci začnou řešit vztahy. Černá Luna bude působit až do listopadu 2017 v tématu vztahů, smluv a dohod.

Od léta do konce roku 2017 bude propojen karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti ve vztahové oblasti.

Dlouhodobě karmický Saturn prověřuje, jak jsou na tom Blíženci ve vztazích. Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené dohody a smluvní ujednání. Zde bude důležité dojednat nové podmínky a vše si řádně uspořádat. 

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun pozitivně ovlivní zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Přinese novou spolupráci.

3/12/2017 nastává úplněk v Blížencích, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Planeta zvratů, Uran, se od konce 2011 pohybuje Beranem a ještě se do jara 2019 bude pohybovat v tématu přátel a společnosti.

Je nutné být obezřetní a vytřídit si své přátelé a známé. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.