Horoskop RAK 201612/01/2017 nastává úplněk v Raku, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.
Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje všemu v souvislosti s domovem, rodinou a bydlením. Rakům přináší lepší bydlení, zkvalitnění stávajícího domova a zázemí. Rakům se rozroste rodina.

Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Rakům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti a vše, co souvisí s bydlením.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Rakům přináší problémy v partnerství a s dětmi.

V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Raci začnou řešit zdraví a nemoc. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu psychiky, zdraví a služby, péče o druhé. Od léta až do konce roku 2017 bude propojen karmický Saturn s Černou Lunou.

Zde přijdou silná omezení a těžkosti v souvislosti se zdravím. Raci mohou začít žít zdravě, učinit něco zásadního pro své zdraví. Dlouhodobě karmický Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace v tématu zdraví a péče o druhou osobu.

24/6/2017 nastává novoluní v Raku. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Raci mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Červen a červenec 2017 se Raci nezastaví. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Raka, a to ovlivní aktivitu lidem narozených v tomto znamení.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní partnerské vztahy, téma dětí a tvorby. Kdo touží po dítěti, tvořit a plodit, má pozitivně nakloněny planety. Raci se mohou těšit na nového životního nebo pracovního partnera.

Planeta zvratů Uran se od konce 2011 pohybuje Beranem a ještě se do jara 2019 bude pohybovat v tématu práce a kariéry. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.