Horoskopy 201711/2/2017 nastává úplněk ve Lvu, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Od poloviny července, celý srpen a začátek září se Lvi nezastaví. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Lva, a to ovlivní jejich aktivitu.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje oblasti komunikace, psaného a mluveného slova. Také vyřizování na úřadech, koupě nového auta nebo dopravního prostředku, cestování a vzdělávání. Lvům přináší posun a rozmach v souvislosti s učením a vzděláváním.

Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Lvům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti související s komunikací, vzděláváním a s úředními záležitostmi. 

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Lvům přináší problémy a znepříjemňuje oblast pracovního zázemí, v rodině a bydlení.

V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Lvi začnou řešit děti a partnery. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu plodů a výtvorů, životních a pracovních partnerů a také potomků.

Od léta až do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti v souvislosti s potomstvem a partnery. Dlouhodobě karmický Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace.

21/8/2017 nastává novoluní ve Lvu. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní jejich bydlení a pracovní zázemí. Kdo touží po novém domově nebo kanceláři, má pozitivně nakloněny planety. Lvům se do roka díky Jupiteru zkvalitní bydlení a rozroste rodina. Upevní své pracovní pozice.

Vzestupný karmický uzel, dračí hlava, se pohybuje Lvem od 5/2017 a celý rok 2017. Lvům přináší informace z minulých reinkarnací, kam směřovat. Směřovat mají k úspěchu, stát se úspěšným jedincem. Rychle reagovat na životní zvraty. Splnit si své životní plány. Posláním pro toto období je bojovat za lepší zítřky.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.