horoskop panna 201712/3/2017 nastává úplněk v Panně, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje financím. Přináší posun a rozmach v souvislosti s penězi a majetkem.

Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Pannám se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti, témata související s penězi a také dalšími hodnotami, jako je prestiž, posunutí osoby.
Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem.

Pannám přináší starosti a znepříjemňuje oblast úřadů, pohybu a cestování, automobilu, sourozeneckého soužití, veškerou formu vzdělávání. V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Panny začnou přemýšlet o stěhování, změně práce. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu domova, rodiny a pracovního zázemí. Od léta až do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti v souvislosti s bydlením a ženami v rodině.

Dlouhodobě karmický Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace.

Září a skoro celý srpen se Panny nezastaví. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Panny, a to ovlivní jejich aktivitu.

20/9/2017 nastává novoluní v Panně. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní jejich komunikaci, pohyb a cestování, psané a mluvené slovo, učení, rozšiřování vědomostí a vzdělávání. Jupiter bude přát vyjednávání na úřadech, zlepší sourozenecké vztahy a ovlivní zlepšení kvality dopravního prostředku jakým je např. auto.

Vzestupný karmický uzel, dračí hlava, se pohybuje Lvem od 5/2017. Mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Rok 2017 Pannám přináší informace z minulých reinkarnací, kam směřovat. Směřovat mají k pevné půdě pod nohamqa, mít finanční a materiální zajištění. Posláním pro toto období je bojovat za lepší zítřky v materiálním zajištění.

Od konce roku 2011 mají Panny planetu zvratů Uran v tématu peněz, které mají ve společném majetku s další osobou. Zde je nutné si dlouhodobě hlídat vše co souvisí s financemi, a to až do jara 2019. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.