Horoskop váhy 201711/4/2017 nastává úplněk ve Vahách, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje všem, kteří se narodili právě v tomto znamení. Přináší posun a rozmach, který znají z roku 2005.

Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Váhám se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti, na pár měsíců se zastaví ve svém posunu, aby dořešily určité situace v souvislosti s jejich osobou.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Váhám přináší starosti a znepříjemňuje finanční oblast. V únoru 2017 se přesouvá Černá Luna do Střelce a Váhy začnou mít starosti se sourozenci, s dopravním prostředkem a s úřady. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu rozšiřování vědomostí, komunikace a cestování.

Od léta až do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti v souvislosti bydlením a ženami v rodině. Dlouhodobě karmický Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace.

Od konce října, celý listopad a začátek prosince 2017 se Váhy nezastaví. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Vah, a to ovlivní jejich pracovní vytížení.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní jejich finanční posun. Jupiter bude přát majetku a zlepšení majetkových a finančních poměrů.

19/10/2017 nastává novoluní ve Vahách. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Váhy mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Od konce roku 2011 mají Váhy planetu zvratů Uran v tématu vztahů. Zde je nutné si dlouhodobě hlídat vše co souvisí s partnerskými a pracovními vztahy, smlouvami a dohodami až do jara 2019. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.