Horoskop štír 201710/5/2017 nastává úplněk ve Štíru, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje všemu ukončení, změnám. Štíři by měli vše nevyhovující uzavřít a připravit se na nástup Jupitera do jejich znamení, kdy zažijí obrovský boom.

Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Štírům se budou v tuto dobu vracet k dořešení situace a lidé z minulosti. Vše, co změní, je pro jejich dobro.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Štírům přináší starosti a znepříjemňuje život. V únoru 2017 se konečně přesune do Střelce a Štíři si oddechnou. Černá Luna již nebude brzdit jejich růst. Černá Luna začne dlouhodobě působit až do listopadu 2017 v tématu majetku a financí. Od léta až do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou.

Zde přijdou silná omezení a těžkosti s penězi. Dlouhodobě přináší karmický Saturn určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace, které si budou muset dát do pořádku.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní život Štírů, neboť bude Jupiter, planeta štěstí a posunu, působit v jejich znamení. Štíři v roce 2018 zaznamenají životní posun, který znají z roku 2006, kdy byl také Jupiter na jejich straně.

18/11/2017 nastává novoluní ve Štíru. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Od 2. týdne v prosinci a skorocelý leden 2018 se Štíři nezastaví. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Štíra, a to ovlivní jejich pracovní vytížení.

Od konce roku 2011 mají Váhy planetu zvratů Uran v tématu zdraví a péče o druhé. Zde je nutné si dlouhodobě hlídat vše co souvisí se zdravím, a to až do jara 2019. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.