STŘELEC HOROSKOP 20179/6/2017 nastává úplněk ve Střelci, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje novému přátelství, vstup do společnosti, kam chtějí Střelci zapadnout. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost.
Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Střelcům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti, tito lidé budou hrát důležitou roli v budoucnu.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Střelcům přináší starosti a znepříjemňuje život v podobě skrytých nepřátel, tajností, které se mohou provalit. Pocity osamění, izolace a smutku. V únoru 2017 se přesune do Střelce, vlastního znamení.  Černá Luna zde bude dlouhodobě působit až do listopadu 2017. Střelci toto znají z roku 2008, kdy byla Černá Luna také v jejich znamení. Od léta do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou silná omezení a těžkosti do jejich života. Dlouhodobě karmický Saturn přináší určitá omezení a životní zkoušky v tomto tématu už od podzimu 2015 a nyní vygradují. Doženou je problémy z minulosti nebo nedořešené situace, které si budou muset dát do pořádku. Tyto situace pod vlivem Saturna se opakují z roku 1986 a 1987, kdy byl Saturn také ve Střelci. 

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní jejich život, neboť začnou pomalu ukončovat a uzavírat situace. Měli by začít přemýšlet, co se jim v životě povedlo a chtějí v dalších letech rozvíjet a naopak, co ve svém životě ukončit a postupně během roku 2018 realizovat životní proměnu.

18/12/2017 nastává novoluní ve Střelci. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Při tomto novoluní bude asistovat Merkur, Venuše, Saturn s Černou Lunou ovšem jíž ve znamení Kozoroha. Pět planet se postaví do zákrytu a spojí mocné síly k nový začátků, a to už bez Černé Luny, která dlouhou dobu přinášela problémy.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.