HOROSKOP KOZOROH 201729/12/2016 nastává novoluní Kozorohu. Novoluní spolu s karmickým Plutem přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje zlepšení pracovních aktivit a kariéře. Jupiter bude od února couvat Váhami až do června 2017. Kozorohům se budou v tuto dobu vracet lidé a situace z minulosti, ti budou hrát důležitou roli v budoucnu v oblasti práce a životního posunu.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Kozorohům přináší starosti a znepříjemňuje život, jelikož se potřebují dostat mezi jinou společnost, určitého společenství, dlouhodobě jim odchází přátelé, jelikož toto téma pohlcuje Černá Luna. V únoru 2017 se přesune do znamení Střelce.

Černá Luna zde bude dlouhodobě působit až do listopadu 2017 a poté se přesune do vlastního znamení. Černá Luna ve Střelci přináší Kozorohům starosti a znepříjemňuje život v podobě skrytých nepřátel, tajností, které se mohou provalit. Pocity osamění, izolace a smutku. Od léta do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde do jejich života přijdou určitá omezení a těžkosti. Dlouhodobě karmický Saturn přináší životní zkoušky a dělá pořádek v oblasti uzavírání a ukončení životní kapitoly. Doženou je nedořešené situace, které si budou muset dát do pořádku.

Kozorozi si musí pročistit svůj život, jelikož koncem roku 2017 se přesune Saturn do jejich znamení. Kozorozi mohou očekávat v roce 2018 a 2019 až do jara 2020 obrovské životní změny jako v létech od jara 1988 až do konce roku 1990, kdy byl Saturn také v Kozorohu.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní splnění jejich sny, umožní se dostat do určité společnosti a přinese do roka a do dne nová přátelství.

9/7/2017 nastává úplněk v Kozorohu, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.