Horoskop vodnář 201728/1/2017 nastává novoluní ve Vodnáři. Novoluní přináší silnou energii do nových začátků. Vodnáři začnou novou životní kapitolu. Vrhnou se do nových plánů a aktivit.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje v oblasti učení, rozšiřování vědomostí, veškerým úředním jednáním a také tématu ciziny a zahraničí, daleké cesty. Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Vodnářům se vrací lidé a situace z minulosti, ale také témata nového učení, kurzů a školení.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Vodnářům přináší starosti a znepříjemňuje život v souvislosti s životním posunem. Přemýšlet o své práci a jak naloží se svým životem. V únoru 2017 se přesune Černá Luna do znamení Střelce. Černá Luna začne pohlcovat přátelé a osoby blízké, Vodnáři jako by nevěděli, kam chtějí patřit, do jaké společnosti. Černá Luna zde bude působit až do listopadu 2017, v druhé polovině roku se propojí s karmickým Saturnem, a to přináší určitá omezení a těžkosti do jejich života v oblasti přátel, společenství nebo země, kam chtějí zapadnout a nedaří se. Dlouhodobě karmický Saturn přináší životní zkoušky a dělá pořádek v této oblasti. Doženou je nedořešené situace, které si budou muset dát do pořádku.

Koncem roku 2017 se přesune Černá Luna do oblasti Kozoroha a otevře Vodnářům jejich zapovězenou komnatu přání a přátel.

7/08//2017 nastává úplněk ve vlastním znamení, který vnese jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující a nastavit nová pravidla.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní životní posun v pracovní a kariérní oblasti.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.