Horoskop ryby 201726/2/2017 nastává novoluní v Rybách. Novoluní spolu s Neptunem, vládcem znamení Ryb, přináší silnou energii do nových začátků. Ryby začnou novou životní kapitolu. Vrhnou se do nových plánů a aktivit.

Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje v oblasti majetku, který vlastní s další osobou nebo bankou. Jupiter bude od února couvat zpět Váhami až do června 2017. Rybám se vrací lidé a situace z minulosti, obzvláště ve spojení s penězi.

Černá Luna se dlouhodobě pohybuje Štírem. Rybám přináší starosti a znepříjemňuje život v souvislosti s rozšiřováním vědomostí a v úředních záležitostech. V únoru 2017 se přesune Černá Luna do znamení Střelce. Černá Luna začne pohlcovat práci a kariéru. V tomto tématu bude působit až do listopadu 2017, v druhé polovině roku se propojí s karmickým Saturnem, a to přináší určitá omezení a těžkosti do jejich života v oblasti pracovních aktivit. Dlouhodobě karmický Saturn přináší životní zkoušky a dělá pořádek v pracovní oblasti. Doženou je nedořešené situace, které si budou muset dát do pořádku.

6/9//2017 nastává úplněk ve vlastním znamení, který vnese jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující a nastavit nová pravidla.

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun pozitivně ovlivní vše v souvislosti s úřady a soudními spory. Přináší posun a rozmach do oblasti učení, vzdělávání a do všeho, co se týká ciziny a zahraničí.

Od konce roku 2011 mají Ryby planetu zvratů Uran v tématu peněz a majetku. Zde je nutné si dlouhodobě hlídat vše co souvisí s financemi, a to až do jara 2019. Uran je pomalá a těžká planeta, která může znepříjemnit vše související s penězi. Uran, ač pomalá planeta, přináší rychlé neočekávané změny.


Horoskopy pro další znamení:

Daniela Hannah: Horoskop BERAN na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BÝK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop BLÍŽENCI na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RAK na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop LEV na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop PANNA na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VÁHY na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop ŠTÍR na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop STŘELEC na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop KOZOROH na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop VODNÁŘ na rok 2017

Daniela Hannah: Horoskop RYBY na rok 2017


Daniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.

Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.

Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.