Sona Sofi lunoskop

 • Venuše vstoupí do znamení Vodnáře

 • PONDĚLÍ        

Pokud jste včera nestihli zaopatřit barborku, udělejte to dnes. Krása, kterou vám rozkvetlá větvička o Vánocích vnese do života, dá vašim svátkům nový pozitivní rozměr. Jinak jde o den, kdy má zelenou všechno, co je nové, netypické a možná i trochu ulítlé. Ničeho se nebojte, vyzkoušejte všechno, co se vám k vyzkoušení nabízí. Aktivní pondělí nás posílí a dodá nám odvahu a hlavně humor. Radostný postoj nás dostane do správného odstupu. Rozpoznáme smysl svého chování. Polední sextil – příznivý aspekt, ale nepracuje pro vás, pokud do něj nevložíte svou energii – mezi Lunou a Uranem přeje nepromyšleným rozhodnutím. Mikuláš oživí oči dětí a nás potěší na duši. Sváteční podvečer bude veselý.

 • ÚTERÝ A STŘEDA

Staré přísloví říká: „Kdo počítá peníze za přibývajícího Měsíce, ten je rozmnoží.“ V úterý můžete vyzkoušet jeho pravdivost. Úterý i středa přinesou inspiraci a fantazii, ale také pochopení a soucit. Příznivá doba pro návštěvu předvánočních koncertů a výstav. V citové oblasti se může dobrat osvobozujícího spočinutí v náruči milovaného člověka. Zapomeňme proto na stud a zkusme se vzájemně obejmout.

 • ÚTERÝ

 • Luna vstupuje do znamení Ryb v 5:30 hodin.

V práci den probíhá dobře, i když se může stát, že váš kolega přecitlivěle zareaguje na poznámku, kterou jste nijak zle nemysleli. Komplikovaně však mohou probíhat všechny vánoční večírky. Někteří lidé si mohou dát o skleničku víc a pak všem vysvětlovat, jak se cítí nedoceněni a nemilovaní. Ve chvíli, kdy vás začnou prosit, abyste s tím něco udělali, urychleně zařaďte zpátečku.

 • STŘEDA

 • Venuše vstupuje do znamení Vodnáře v 15:51 hodin.

Dopoledne sice probíhá v silně pracovní atmosféře, ale to vám ani trochu nevadí. Do všech povinností se vrháte s chutí a na výsledku je to opravdu znát. Odpoledne se Venuše dostává do znamení Vodnáře a pro zbytek roku se stará, aby ve vztazích převládla přátelská atmosféra. Nestěžujte si na nedostatek vášní a buďte rádi, že máte doma někoho, ke komu se můžete vracet.

 • ČTVRTEK

 • Luna vstupuje do znamení Berana v 11:15 hodin.

Luna v Beranu vytváří spolu se Sluncem ve Střelci den, kdy vám jde všechno od ruky, kdy se vám daří všechno, do čeho se jen pustíte, a kdy jste se životem i s rolí, kterou v něm hrajete, velice spokojeni. Časné odpoledne je příznivé pro nejrůznější seznámen. Na stálost vztahů, které z nich vzniknou, se sice moc spoléhat nedá, ale vášně a vzbouřené emoce si můžete vychutnat naplno. Bude to rychlý den a pomůže nám stihnout několik věcí najednou. Den bude přát stručným a úderným slovům a skutkům. Pokud jste tak ještě neudělali, tak si vyzdobte své obydlí světly.

 • PÁTEK

Nastupující trigon – příznivý aspekt – mezi Sluncem a Jupiterem přivádí do vašeho života velkorysé lidi i zajímavé návrhy. V případě návrhů si vyžádejte čas na rozmyšlenou, z velkorysých lidí udělejte kamarády. Pokud to jen trochu jde, vydejte se na obchůzku po úřadech, kde budete žádat o to, na co máte nárok. Stejně tak se chovejte v práci. Tam podávejte oficiální písemnou žádost o nový počítač, nový mobil nebo třeba novou židli, která vám nebude ničit záda. Pozor, abyste se nedostali kvůli zmatkům a nepozornosti do obtíží a hádek. Za svéhlavé jednání je nutné převzít zodpovědnost. Otázkou je, zda se nám bude chtít.

 • SOBOTA                     

 • Luna vstupuje do znamení Býka v 13:40 hodin.

I když je sobota, lenost je silně kontraproduktivní. Merkur v sextilu s Neptunem se stará o pracovní inspiraci, kterou využijete zejména při sepisování čehokoliv, konjunkce Slunce se Saturnem zajistí, že u toho v plném nasazení vydržíte až do vítězného konce. Pokud do práce nemusíte, můžete aktivitu věnovat tomu, co máte rádi. Zkoušejte nové recepty na cukroví, s vybraným vkusem balte nakoupené dárky a vůbec se těšte na všechno, co následující dny přinesou. Jde o tvůrčí den vhodný pro domácí práce, pro nezbytné úkony, cesty či nákupy. Nic pro ty, kteří se chtějí nechat unášet proudem. Den bude dynamický a činorodý.

 • NEDĚLE

Třetí adventní neděle vám do života vnese nečekanou porci radosti a pohody. Luna v Býku vás přesvědčí o nutnosti rozumného jednání, což znamená, že z toho, co nakoupíte, budete mít radost nejen dnes, ale i za hodně dlouhou dobu. Pokud doprovázíte děti na vánoční besídku nebo adventní koncert, mějte při ruce veškerá nahrávací zařízení. Celou akci pak zreprodukujte blízké rodině. Tento den nás usadí tam, kde nás bude nejvíce třeba. Ve dnech Býka se dobře peče a vyrábí vánoční ozdoby či dekorace. Smyslnou notu si zpestřeme tím, že do ní vtáhneme své milované.

 • Tento týden nás bude provázet nádherný anděl Azariel, který vyzařuje paprsky světla barvy oceánu a miluje vodu ve všech podobách. Jestliže se Azarielovi otevřete, objevíte v duši kapky radosti, svěží spršky lásky a velké vločky štěstí.
 • Vzkaz anděla Azariela: „Všichni poslové světla museli „schovat“ svá křídla, když se jako lidé narodili na Zemi. Neztratili jste je však, milovaní, složili jste je do nitra své duše.“ 

Svatý Mikuláš, jehož svátek slavíme, je nanebevzatý mistr, který se proslavil svou štědrostí. V době nákupů dárků na Vánoce vzpomeňte i na ty, kteří potřebují naši podporu, a pošlete jim dáreček, například lidem bez domova, zvířecím útulkům, dětem, které ztratily rodiče, starým lidem i lékařům pomáhajícím v chudých zemích. Pokud nevíte, komu byste mohli poslat dárek, požádejte svého anděla strážného nebo Azariela. Rádi vám přihrají spoustu nápadů. Věřte, že to bude to nejkrásnější poděkování Bohu a andělům, které ve vaší duši rozzáří paprsky světla.

 • Týden přeje nápadům na vánoční výzdobu bytu.

Přeji všem krásný druhý adventní týden. Mějte otevřené oči i srdce, protože mnohdy může pomoct i maličkost. Někde jsem viděla skvělý nápad na adventní kalendář, kdy každý den odložíte jednu nepotřebnou věc, která může ještě někomu posloužit a udělat radost. Po 24 dnech nasbírané věci darujete na dobročinné účely♥

 

Pokud se vám publikace těchto článků líbí, můžete ji podpořit dobrovolným příspěvkem na číslo účtu 87 87 48 18 / 2010 na podporu a tvorbu webových stránek.

Děkuji s láskou úctou a pokorou v srdci
Soňa Sofi - Sonja Výklad Karet


Navazující články:

Soňa Sofi: Horoskop z mariášových karet na PROSINEC pro všechna znamení zvěrokruhu

Soňa Sofi: CO nám přinese ZÁVĚREČNÝ měsíc PROSINEC

Soňa Sofi: Lunoskop 28. 11. – 4. 12. 2016 Luna propluje znamením Střelce, Kozoroha a Vodnáře.

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?


S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi – Sonja výklad karet. http://www.vestirna-u-sonjy.cz  

Soňa sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif