Krásné pondělní dobré ráno přeji Vám všem přátelé a miláčkové :-D 

Dneska večer si užijte mikulášskou nadílku :-) A co nám říkají hvězdy?

Z pohledu astrologie a karmy se v našem životě jedná o pokračování a dokončení něčeho, co už bylo započato v minulém životě :-D  Planeta Uran je retrográdní a umožňuje nám opětovně zažít a následně uzavřít něco z minulosti. V místě, kde se v našem horoskopu zrození nachází retrográdní planety nám toto místo prozrazuje slabiny, kde máme sbírat zkušenosti.

A věřte, že někteří (a je jich hodně) bytostí zpracovávají své informace po celý život. A vše rekonstrukcí znova prochází v opětovný život. Retrográdní Uran v ohnivém Beranu a jeho kvadratura na Pluto do zemského Kozoroha intenzivně boří zastaralé závislosti na někom, anebo na něčem tak dlouho, dokud se bytost nevyléčí a dokud se neosvobodí jeho duše :-P

A jak se nám zlatíčka moje rozvážou karmická pouta, pak tu jsme volní, svobodní a žijeme pro něco nového dál, nebo li prosperujeme v této inkarnaci, ale už v novém životě. Je to tak těžké ? Pro spoustu duší je, protože mají úplně jiné myšlenkové pochody. Pluto, který se nám dostal do přímého chodu je většinu času retrográdní. Je planetou transformace, je Hádesem, který propojuje svět podzemí se světem nadzemním. Pluto je nejenom ďáblem, také je úžasným lékařem a psychologem a zkoumá vlastní hloubku duše.

Na jedné straně nám Chiron v Rybách otevírá stará zranění a safra, je jich teda hodně. Na opačné straně Pluto v zemském Kozorohu nám v hlubině duše otevírá truhlu plnou vnitřních pokladů a směřuje nás, jak své krize a životní pády překonat a hlavně neopakovat.

Tomu všemu Saturn moudrým učením přispívá. Když svá stará zranění nevyléčíte, pak nemůžou zemřít a nikdy se s nimi nesrovnáte. A příběh života zase pokračuje dál … A tak si zlatíčka užijte dnešní den v hojnosti požitků, máme přeci adventní čas a mikulášskou nadílku.

A nestrašte čertem malé děti, pak mají trauma po celý život. Luna je ve Vodnáři a ve středu, dne 7. prosince vejde Venuše do vzdušného znamení Vodnáře a Měsíc už bude v Rybách. Ale další povídání zase příště …

V lásce a úctě k milým duším astroložka a čarodějka Jitka ♥

JItka Bártová 

Napsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.