Sona Sofi lunoskop

Luna vstupuje do znamení Blíženců v 13:41 hodin.

 • PONDĚLÍ

V pondělí si budeme stát za svým a jen tak nás nikdo nepřesvědčí o nutnosti udělat krok stranou. Možnost organizovat si věci po svém bude mnohem laskavější než se přizpůsobovat kolektivu či většinovému hlasu. Bude to svižný den, ve kterém máte zejména odpoledne šanci ukázat veškeré své kvality. Slunce v trigonu – příznivý aspekt s Uranem sice nutí do rizika, ale zároveň se stará, aby všechno dobře dopadlo. Dejte si jen pozor na neurvalé reakce, i když si myslíte, že si je druhá strana plně zaslouží. Večer byste se sice smířili, ale celé odpoledne byste se zbytečně trápili.

 • ÚTERÝ              

Napětí může vzrůstat a dny kolem úplňku ho mohou řádně okořenit. Jako účinný pomocník se ukážou schůzky s přáteli. Udělejme si jeden na druhého čas a nechme se společně unášet adventním časem. Konzum by se nám neměl dostat na kobylku. Pusťme si hudbu a napišme vánoční pohlednice, pokud ještě tedy tuto tradici udržujete. Nepodlehneme-li stresu, přispějí tyto dny k operativnímu jednání a obratnosti ve vyjadřování. To, kvůli čemu jste se včera pohádali a třeba až do rána skoro nespali, si můžete během dne vyříkat. Když se budete trochu snažit, dospějete ke kompromisům, které uspokojí obě strany. Večer si sedněte k internetovým aukcím, kde můžete za pár korun získat pravé poklady a ještě se u toho velmi příjemně bavit.

 • Luna vstupuje do znamení Raka v 13:08 hodin.

 • STŘEDA

Dopoledne, které probíhá pod vlivem úplňku v Blížencích, je příznivé zejména pro lidi, kteří jsou takříkajíc od huby. Pokud k nim patříte, mluvte, pokud jste si až dosud mysleli, že v této oblasti příliš nevynikáte, uvědomte si, že odvážným patří svět, a s chutí se začněte prosazovat. Večer, kdy bude Luna v Raku, se věnujte posilování rodinných vazeb. Cukroví, které dnes upečete, se sice ještě dnes sní, ale co by člověk pro rodinu neudělal.

14.12.2016 01:05 Úplněk ve znamení Blíženců

Úplněk v Blížencích se projevuje potřebou změny a bezprostřednosti, zvyšuje tempo a podporuje různorodost. Za téhle konstelace jsme zvídaví, upovídaní a zvládáme dělat více věcí najednou. Je to ideální doba pro studium, různé schůzky a společenské akce, lehce se seznamujeme. Pozor si dejte na sklon k roztržitosti, náladovosti a neklidu.

 • ČTVRTEK

Čtvrtek může rozehrát podivné hry mezi ženami v rodině či uzavřeném pracovním kolektivu. Nespekulujeme o tom, co udělá druhá strana. Raději si všimněme toho, na co vlastně reagujeme, co cítíme a proti čemu se bouříme. Měsíc v Raku nás může upozornit na to, co v těle neladí a o co by bylo třeba se lépe starat. Právě teď můžeme z těla dostat mnohé toxické látky. Zkusme odlehčit stravu. Horká hlava dnes může napáchat větší škody. Uvědomte si, že během části dne, v níž budete bdělí, je Luna v Raku pod hodně napěťovými aspekty, a zbytečně se nežeňte do ničeho, co by mohlo narušit jak váš dobrý rozmar, tak ohrozit to, co jste zatím získali. O majetku se nebavte, s partnerem nediskutujte. Debaty by sice byly vášnivé, ale nic pozitivního by nepřinesly.

 • Luna vstupuje do znamení Lva v 14:14 hodin.

 • PÁTEK

Dopoledne doznívají včerejší vášně, ale vy jste v trochu mírnějším rozmaru, takže dokážete leccos z toho, co včera vypadalo jako neřešitelné, uvést na pravou míru. Odpoledne a večer, kdy bude Luna ve Lvu, budete z vylepšené atmosféry tak nadšení, že partnerovi budete plnit každé přání. On se k vám bude chovat stejně a domov může připomínat ráj na Zemi.

 • VÍKEND

Chceme-li se před svátky zkrášlit, vyberme si tyto dny. Změňme střih vlasů, účes, ale i svůj šatník. Zvedněme si sebevědomí. Nebojme se žádat to, co nám náleží. Nenechme se zatlačit do pasivní role. Konstelace je nakloněna těm, kteří dokážou sebrat odvahu. V neděli si udělejme radost kulturním zážitkem. V práci budeme čilí, ale nejenom prací, úklidem a shonem je člověk živ.

 • SOBOTA

Sobota s Lunou ve Lvu přeje kromě jiného i velkorysému chování. Navštivte příbuzné a přátele, na které jste neměli čas, neodmítejte adventní setkání starých kamarádů. Pokud máte napečeno deset druhů cukroví, do dalších se nepouštějte. Byla by to práce navíc, která by vám nepřinesla žádnou radost. Když nevydržíte doma, vyrazte na dlouhou procházku, kterou můžete zakončit horkým punčem.

 • Luna vstupuje do znamení Panny v 18:51 hodin.

 • NEDĚLE

Nezdá se vám, že jste si toho na sebe vzali víc, než je zdrávo? Pokud ano, pokuste se své dnešní úkoly alespoň trochu zredukovat a další si už nepřidávat. Odpoledne se nebojte a v případě, kdy vás čas opravdu tlačí, požádejte o pomoc. Nebojte se, ochotných bude víc než dost.

 • Tento týden nás bude provázet andělský princ zimy Attarib, kteří tančí s družinou andělů podzimu oslavný tanec a podzimní síly se připravují předat vládu zimním mocnostem. Nádherný Attarib nám otevírá svou náruč andělské lásky.
 • Vzkaz anděla Attariba:
 • „Milovaná duše, jdi za sluncem, a nikdy ti nebude chybět láska. Jdi za deštěm a sněhem, a nikdy ti nebude chybět štěstí.“¨

S některými dušemi si vytváříme krátké vztahy, které mohou zůstat jen vzpomínkou. S jinými dušemi ale spojíme svá srdce a milujeme je v dobrých i horších časech. Zamyslete se nad tím, ke komu je připoutáno vaše srdce, a nezapomeňte ho obejmout a poděkovat osudu, že jste jej potkali. Nezapomeňte poslat vánoční přání i vašim známým. Je hezké si vzpomenout i na ty, kteří k nám patří, ale naše osudy se navzájem výrazně neprotnuly. Ke šťastnému životu potřebujeme obojí – hluboké osudové vztahy i ty, jež obohacují naši životní cestu příjemným, ale nezavazujícícm způsobem.

 • Týden přeje nápadům, jak elegantně zabalit dárky.

Přeji všem krásný třetí adventní týden a klidné přípravy na sváteční čas spojený s narozením Ježíše Krista v duchu tradic, které s láskou předávejte dál dalším pokolením. Vždyť co je krásnějšího, než rozzářený úsměv a nedočkavost našich dětí, než přijde Ježíšek. Vánoce mají své kouzlo lásky, která se alespoň jednou v roce šíří všemi směry. 

Pokud se vám publikace těchto článků líbí, můžete ji podpořit dobrovolným příspěvkem na číslo účtu 87 87 48 18 / 2010 na podporu a tvorbu webových stránek.

Děkuji s láskou úctou a pokorou v srdci
Soňa Sofi - Sonja Výklad Karet


Navazující články:

Soňa Sofi: Horoskop z mariášových karet na PROSINEC pro všechna znamení zvěrokruhu

Soňa Sofi: CO nám přinese ZÁVĚREČNÝ měsíc PROSINEC

Soňa Sofi: Lunoskop 28. 11. – 4. 12. 2016 Luna propluje znamením Střelce, Kozoroha a Vodnáře.

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?


S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi – Sonja výklad karet. http://www.vestirna-u-sonjy.cz  

Soňa sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif