15873376_10154877265659441_8674838677827399171_n

Krásný zimní čas přeji všem přátelům a všem milým příznivcům :-) A co se bude dít na nebeské klenbě ? Mars, který Beranům vládne je ve znamení Berana doma a tak se samozřejmě ve svém ohnivém domově cítí co nejlépe. Vlivem charakterových vlastností planety Mars se hlavně Beranům, ale i dalším aktérům do života vnáší probouzející se síla, pohonný motor a touha se v profi  záležitostech pořádně rozhýbat. Prostě budete chtít uvést věci nejenom na pravou míru, ale také je rozpumpovat a konečně dát pohybu.
 
Je to výzva pro všechny, kteří chtějí začít cvičit, pečovat o sebe a věnovat se sportovní aktivitě. Nezájem, lenost a neochota poleví a pomine a začnou se objevovat výsledky. Budou vám přicházet nové nabídky … Také právě teď doslova kulminují chřipky a virová onemocnění, takže se miláčkové hlídejte. Je vhodné se rozmazlovat víc, něž běžně děláte. Opravdu je daleko více potřeba se zaměřit na sebe sama, vždyť Mars náleží prvnímu znamení zvěrokruhu Berana a prvnímu astrologického domu, který je obrazem vaší duše a osobnosti.
 
Dávejte energii sami sobě a čerpejte novou sílu v přírodě. Až budete natolik silní, že budete mít potřebu se podělit a pomoci druhým, klidně v rámci možností pomáhejte. Ovšem co je důležité pro vás, nemusí být důležité pro druhé. Dne 3. února vstoupí Venuše do marsovského znamení Berana a v ohnivém znamení setrvá až do 3. dubna.
 
Zatím co Mars je planetou síly a vůle a kráčí si odhodlaně za svým cílem, Venuše požaduje něhu, krásu, estetiku a hlavně věčně hořící milostný oheň v domácím krbu a tím vlastně bojovnou sílu Marse utlumuje a zpomaluje. Proto ve skutečnosti může být obtížné si udržet trvalý vztah s někým, do koho jste se zamilovali.
 
Charakter planety Mars je horký, bojovný a prudký, charakter povahy Venuše je něžný s touhou rodinného domácího krbu. Ovšem co ohněm rychle vzplane, může být uhašeno a pak popelem lehne. Tady záleží, co jsou lidé ochotni pro svou lásku udělat, aby nezůstali opuštěni. S láskou a úctou astroložka a čarodějka Jitka

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.