15252635_690918431065247_3775297709698171004_o

Krásný den přeji všem milým příznivcům a přátelům hvězd :-) Dneska máme neděli, dne 5. února a na mysl mi přišla jedna velice úžasná bylinka, která se jmenuje PODBĚL :-D Je to výborná bylinka na kašel a na onemocnění průdušek a plic. Smícháte jeden díl podbělu, jeden díl divizny a jeden díl jitrocele a jeden a půl polévkové lžíce této směsi zalijete půl litrem vroucí vody. Popíjí se po dobu deseti dnů. Tak si hned léčivky připravím a čajík na kašel uvařím. Je to jednoduchý, levný a přírodní recept a určitě účinný :-D 

Dnešním ránem přechází Měsíc do vzdušných Blíženců. Blíženci působí na ramena, paže, prsty, plíce, průdušky, brzlík a horní žebra. A teď k dalšímu tématu …

Máte pocit, že se vám ve vašich vztazích a celkové v životě stále opakují stejné problémy? A nedaří se vám bludný kruh uzavřít?

Důvodem jsou pak minulé životy. Jestli na minulé životy věříte, anebo se tématu minulých životů vysmíváte, to je zcela jedno, protože minulé životy ať tak, jako tak, přenášejí nedořešené vazby, vztahy, sliby, kletby, nemoci a zkoušky do současného života. Takže vaše zážitky mohou být zážitky z minulých životů, na které jste stále karmicky napojeni. Pak posedlost bývá často také velmi kolísavá, tady záleží na osobnosti daného člověka, který trpí posedlostí a na osobnosti bludné duše, která se k člověku přivtělila a odčerpává mu energii.

Duší může být více. Tyto duše se pohybují ve sféře hrubých energií, jsou vystrašené, anebo nenávistné, jsou jako bezdomovci a hledají svého nositele, aby se k němu přivtělily. Když vyživujete a jste nositelem duše, která se na vás přivtělila, pak zažíváte nejen pocity chronické únavy, ale také prožíváte ty samé neduhy a zdravotní problémy, které měla duše, když ještě byla ve fyzickém vtělení.

Duše zemřelých tu zůstávají z nějakých pohnutek a určitých důvodů připoutány k pozemskému světu a proto hledají nositele, ke kterým se mohou přivtělit. Když byla duše drogově závislá, přenáší své závislosti na člověka, na kterého se přivtělila. Když byla duše žravá a nenasytná, opět přenáší obezitu, ustavičný hlad a žravost na člověka, na kterého se přivtělila. V případě, že propadáte depresím, vzteku, psychické labilitě a negacím, lžím, hazardu, alkoholu a tak dále … Jste přímo rájem pro bludné duše, které se na vás přivtělí.

A pak vzniká posedlost.

Co se týká Andělů :-P Andělé božího světla, Andělé strážní opravdu existují, jsou to láskyplné energie a vidíme je jako obláček, světlo, nebo éterickou postavu, která má křídla. Ano, vidím Anděly, kteří mají křídla, vidím průvodce našeho života a vidím duše zemřelých. Komunikuji s Anděly, kteří lidstvu dávají naději, lásku a ochranu, vidím Anděly, u kterých cítíme bezpečí a takovou nádhernou energii klidu, harmonie a míru. Andělé nemají s posedlostí absolutně nic společného.

Pak jsou démoni, tak to je zcela jiná rasa a ta je příčnou posedlosti, zuřivosti, schizofrenie, sebevražd a zabití. 

To je zatím vše, co vám v dnešním povídání napíši. Neptejte se mne, nepište mi, můj úkol je v tomto životě úplně jiný a regresní terapie s odváděním bludných duší se již v této společnosti nezabývám. Ale psát vám o tomto tématu budu. Buďte optimisté, hodně se smějte, radujte z každé maličkosti a přátelé, prostě žijte, žijte, žijte ♥

Krásný den :-) V lásce a úctě astroložka a čarodějka Jitka ♥ 

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.