Inelia Benz: Jsi přilíš tlustý/á pro spirituální povznesení?

Nadpis tohoto článku není pro přilákání pozornosti. Bohužel, pokud Vám vaše váha způsobuje utrpení, tak to může zapříčinit zastavení, nebo zpomalení Vašeho spirituálního procesu transformace. Ale je to něco co se dá změnit, ať už je problém jakýkoliv. A řešení není, jak si asi myslíte, diety na redukci váhy. Vše co potřebujete, je znovunapojit se na Vaše fyzické tělo.

Když se v začátcích snažíme napojit se na naše fyzické tělo, je velmi běžné, že se po celý průběh setkáváme s vnitřními psychickými odsuzujícími komentáři. Většinou nejsou pozitivní. Náš cíl je, být schopen napojit se na naše tělo, získat potřebnou informaci kterou potřebujeme, a splynou se svým tělem, bez jakýchkoliv vnitřních komentářů.

Naše tělo je něco víc, než jen náš Chrám. Je to naše nedílná součást. Není to jen nějaký oblek, který si oblečeme v nedůležitých částech života a pak ho rychle shodíme, když umřeme a tím pádem není vůbec důležité. Ve skutečnosti je to náš vlastní výtvor. Je to fyzický projev nás samotných, naší duše, našeho ducha, naší božskosti či duchovnosti. Je naší součástí, stejně jako naše mysl, spirituální tělo, ego a emoce. A je to naše nejdůležitější součást, kterou máme pro fyzické žití na naší planetě. Bez něj bychom nemohli existovat v jakékoliv velikosti nebo formě. Ano, umíme se pohybovat po naší Zemi, bez fyzických těl a dokonce to i víme. Ale na naší fyzické úrovni, v každodenním životě, není možné existovat bez fyzického těla.

Naše fyzické tělo není nepřítel, ani náš přítel. Je to něco, co jsme vytvořili. A proto se na nás obrací pro výživu, ochranu, informace a lásku. A na oplátku nám dává fyzickou odezvu na to, co se děje zde na planetě. Fyzické tělo je nejcitlivější a nejmoudřejší ze všech našich těl, pokud jde o nezaujaté příchozí informace našeho působení a zkušeností zde na Zemi. Je to také nejdokonalejší průchodiště pro vyjadřování se vůči pozemským výtvorům. Je to to, co drží štětec, pokud jste malíři, nebo to co kliká na klávesnici, pokud jste spisovatel. Bez toho bychom neměli fyzický hlas, nemohli bychom si užít krásu západu slunce nebo cítit hřejivost partnerova těla.

Naše fyzická těla, jsou to nejcennější, co máme a jediný způsob vyjádření, který můžeme skutečně považovat za vlastní.

Obyvkle je naše tělo uneseno Egem. Naše tělo dostátá v dnešní době a společnosti dost zabrat. Trestáme ho, soudíme ho, necháváme ho vyhladovět, nebo naopak cpeme, využáme ho pro svůj vlastní prospěch nebo ho viníme z prohry.
Je moc tlusté, moc hubené, moc vysoké, moc malé, moc chlupaté, moc plešaté, moc světlé, moc tmavé a podívejte se na ty nohy! A ten pas! Tahle část je malá, tahle zase velká. Pokud bych původní Americký Indián, lidé by mě dnes respektovali, kdybych byl Běloch, společnost by mě brala vážněji. Pokud by toto na mém těle bylo jiné, tak bych uspěl, byl bych milován, byl bych atraktivní, našel bych svojí spřízněnou duši, byl bych někým, říkal bych svá poslání a ty by byla vyslyšena.

A ironií je, že naše těla je to nejsilnější komunikační zařízení. Cokoliv uvnitř cítíme, nebo si myslíme, naše tělo to navenek projeví. Například, pokud chcete něco sdělit, ale stydíte se za svoje boky, začnete lidem svojí zprávu říkat, začnete mluvit, lidé uslyší, co říkáte, ale pak se začnou dívat na Vaše boky a začnou zpochybňovat Váš přínos, protože ty boky k Vám vůbec nesedí. To proto, že pod Vaším sdělením, se promítá Vaše starost, obava z Vašich boků, a že Vás lidé kvůli tomu nebudou brát vážně. Vaše tělo to vyjádří tím, že různými způsoby přiláká pozornost k Vašim bokům. Například tón Vašeho nesebevědomého hlasu, bude odrážet Vaší nespokojenost s tělem a to vytvoří velkou šipku směřující k části Vašeho těla.

Ano, naše tělo je náš největší komunikátor a propojovací zařízení, jenže většina z nás, ho používá totálně odpojena a není schopna ho slyšet křičet.

Naše tělo k nám promlouvá, ale my ho skoro neslyšíme, někdy i vůbec.
Ale to se změní, protože naše fyzické tělo je náš nejlepší a nejdůležitější nástroj k transformaci.
Velmi jednoduché, nenásilné a efektivní cvičení, se kterým můžete rovnou začít je :
Říkejte si sami sobě ,,Z vlastní vůle se napojuji na své tělo milujícím a zdravým způsobem.“
„It is my will to reconnect with my body in a loving and healthy way.“
Dalších několik týdnů si to opakujte kdykoliv to bude možné.

Zdroj: https://ascension101.com/en/home/free-articles/23-april-2010/74-are-you-too-fat-to-do-your-spiritual-ascension.html


Autor: Inelia Benz Překlad: Ondřej Rimmer Brož http://www.iluminace.com

Inelia BenzINELIA BENZ (zdroj)

Původem Chilanka, vlastním jménem Inelia del Pilar Ahumada Avila, která vyrostla a vystudovala v Británii. Na veřejnosti se objevila nedávno. Na první pohled na ní neuvidíte nic zvláštního, ale tvrdí o sobě, že má schopnosti, které lze právem zařadit mezi vyjmenované záhady. Je jasnovidná: vidí do minulosti i do budoucnosti. Nebo je schopna spontánně mluvit cizími jazyky, které se nikdy neučila.

Z toho, co Inelia o sobě vypovídá, vyplývá, že je přímým poslem samotného Zdroje a inkarnovala se na planetu Zemi, aby pomáhala v důležitém úkolu zvyšovat duchovní úroveň lidí i planety jako celku. „Nemám za sebou obvyklou reinkarnační cestu pozemských lidí, kteří se mnohokrát vtělovali na Zemi, ale bez této zkušenosti jsem přišla přímo ze Zdroje do lidského těla a už se sem znovu neinkarnuji,“ vysvětluje svou podstatu.Rychlý rozhovor 5 nejhorších chyb ve stravě aneb jak zhubnout s čínskou medicínou? 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč