Rituál s jednorožci na ukončení roku 2016 a přání do roku 2017.

Očištěte místnost tak, že v každém rohu tlesknete rukama nebo použijete tibetskou mísu či posvátnou hudbu, abyste přerušili všechny nižší vibrace.

Než začnete zapalte svíčku. Papír přeložte na polovinu. Jednu polovinu nadepište slovy Děkuji a druhou Má přání.

Dopřejte si čas a vyzdobte list, jak nejlépe dokážete, a nechte v obou sloupcích dostatek místa na psaní. Můžete tak učinit v tichosti, abyste měli příležitost zamyslet se nad uplynulým rokem a soustředit se na rok nadcházející.

Čím více vděčnosti pocítíte za průběh minulého roku, tím více energie uvolníte, aby byl nový rok ještě lepší.

I v případě, že byl minulý rok hrozný, hledejte jiskry světla a poučení a napište je pod Děkuji. Představte si ty neuspokojivější a nejradostnější věci, které byste si následující rok přáli uskutečnit. Popusťte uzdu své představivosti a uvědomujte si, že takové obrazy jsou základními stavebními kameny tvoření.

Napište si, co chcete nadcházející rok dokázat. Pomyslete na něco, co rádi jíte, může to být kousek čokolády, křupka, ovoce nebo cokoliv máte rádi, a přineste to svému jednorožci jako oběť z lásky. Následující den bude asi vypadat jídlo pořád stejně, ale tím, že od vás jednorožec přijme váš milující úmysl a vděk, načerpá z jídla jeho životní sílu neboli pránu.

Připravte "obět" ve formě jídla pro svého jednorožce a vyslovte nahlas: "Děkuji vesmíru za všechno dobré, co se v mém životě událo během minulého roku."

Přečtěte svůj seznam. Vyslovte nahlas: "Opouštím minulý rok". Otočte se třikrát dokola proti směru hodinových ručiček, abyste se s pomocí tohoto mocného symbolu odpoutali od všeho starého. Vyslovte nahlas: "Následující věci chci utvářet s láskou a pro mé nejvyšší naplnění." Přečtěte, co jste si napsali.

Vyslovte nahlas: "Vyvolávám mocné jednorožce, aby podpořili tuto představu a dodali mi sílu, odvahu, lásku, důstojnost, smělost a vědomí vlastní hodnoty, abych celým svým srdcem i duší naplno vykročil/a do nadcházejícího roku". Odmlčte se, jakmile kolem sebe ucítíte jejich bílé světlo. Nechť se tak stane. A tak tomu bude. Roztáhněte ruce a přijměte své dary.

Svůj písemný seznam můžete položit na oltář, do duchovní knihy nebo na místo, kde jej uvidíte a budete k němu mít neustále přístup. Uvědomte si, že kdykoli v budoucnosti můžete svůj život naplnit radostí a rozzářit své vnitřní světlo.

Zdroj: Facebook Ivona Antalii

Autorka: Diana Cooper - z knihy Zázrační jednorožci

loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif