Miroslav Čonka:  Zasvěcení během pobytu ve tmě

Během pobytu ve tmě, ať už v meditaci či ve stavu bez myšlenek, či ve snu, živém snění, vám může byt předána spousta vědomostí, nauk.

Můžete si požádat, a pokud bude vaše přání opravdové, zasvěcení se vám dostane.

Miroslav Čonka

Blíže k tomu samozřejmě mají lidé, kteří za sebou mají nějaké duchovní životy a práci na sobě. Třeba životy mnichů, zasvěcenců, kněží, šamanů… A jsou např. v nějaké „linii“ a bytosti z té linie, ve světelných, energetických tělech jim přijdou předat znalosti. Které už buď kdysi měli nebo je dostanou premiérově.

Pokud někdo byl například v nějaké tibetské duchovní linii a v jeho nadvědomí, už je záznam o transmisi, do nauk této linie, dostane uvedení a nauky snadněji.
Ve tmě i snadněji funguje napojení do astrálu či Království nebeského.

I tohle se dá zažít během pobytu ve tmě. Stačí mít silný záměr, pokoru a být připravený v pravý čas tyhle vědomosti opět oživit ve svém vědomí. Není to zase tak neobvyklé. Ale je třeba vydržet, pracovat na sobě. Protože nic není zadarmo. Vše stojí energii. A energie je ve Vesmíru nejcennějším platidlem.

Ale, i  když je to často těžké, Bůh své věrné vždy podrží a dopřeje jim spoustu sil na jejich cestě.

Svými skutky a činy v tomto životě, si tvoříme ráj nebo peklo v životě dalším. Mysleme na to tedy. Obzvlášť ti, co mají tuhle inkarnaci těžkou, i když nikomu vědomě neubližují a žijí v tomto životě čistě. A stěžují si, proč se tolik špatného, děje právě jim. A děje se jim to správně a spravedlivě,  za jejich předchozí skutky v minulých inkarnacích.

Důležité je vydržet a žít čistě dál. Odměna přijde v další inkarnaci. Protože spravedlnost Boží funguje bez chyb.

Na duchovní cestě je nejkrásnější to, že v dalším životě, začneme na vývojovém stupni, na kterém jsme skončili v životě tomhle. A to je spravedlivé a povzbuzující.

Pokud tedy dobrovolně, v zájmu plánu své duše, úmyslně nezačneme jako duchovní analfabet, se záměrem probrat studium více do hloubky a vyčistit více karmy – na těžší cestě než jsme mohli mít.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč