Miroslav Čonka: ZDRAVOTNÍ PŘÍNOSY TERAPIE TMOU

Pobyt ve tmě, má blahodárné účinky nejen pro duši.

Léčí a napravuje i mnohé neharmonie fyzického těla.
Kupříkladu, řadě lidí se po pobytu ve tmě zlepšil zrak. Ať už krátkozrakost, tak i dalekozrakost a astigmatismus. U někoho trvale, i jiných alespoň dočasně. Ale zažili, že tmou a pak i třeba speciálním cvičením doma, lze oční vady vyléčit.

Spousta lidí má problémy se spánkem. S tím umí pobyt ve tmě také pomoci. Absolutní tma vytváří tvorbu Serotoninu. Ten má velký na naši pohodu a dobrou náladu.

Podle studií mají lidé, u kterých je hladina tohoto hormonu snížena vyšší sklony k agresi, problémy s úzkostmi a depresemi, s nervozitou, se spánkem a únavou. Hůře snášejí stres a zátěže a častěji se v noci budí. Chronická nespavost je velmi často způsobena nízkou hladinou Serotoninu.
Serotoninu se také říká hormon štěstí a pohody, ale taky hormon lásky. Tento hormon se podílí na činnosti centrálního nervového systému a trávicího traktu jakotzv.neurotransmiter.

Správná hladina této látky v těle je velmi důležitá zejména pro správný cirkadiánní rytmus, takže se po setmění serotonin přemění na melatonin, který nám umožní usnout.

Melatonin působí i proti nádorovému bujení, proti Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, působí také jako prevence proti kardiovaskulárním chorobám, cévním mozkovým příhodám, redukuje důsledky stárnutí, posiluje imunitu. Zlepšuje poruchy spánku, zrak.

Údajně i prodlužuje život.

Pobyt ve tmě působí preventivně proti onkologickým onemocněním a rovněž některým poruchám metabolismu (obezita ). K té redukci nadváhy: po celý pobyt od nás dostáváte zdravou stravu, k pití čistou vodu a čaj z domácích bylin. Nicméně, je jen na vás, zda si na pobyt nedovezete tašku plnou dalších dobrot, čokolád a podobných dobrůtek.

A nevykrmujete se jak jste z domu zvyklí.

Z vlastní zkušenosti vím, že se ve tmě člověk dokáže utlumit a potřeba stravy je minimální a nebo se také rozjíst a cpát se jako doma a to pak nezhubne.:)

Část účastníků pak zkombinuje pobyt ve tmě s půstem. Pobyt je pak náročnější, ale zažívají silnější účinky.

Tma je výborná také na odstranění depresí, zpomalení životního tempa, poléčení syndromu vyhoření. Účastník pobytu má spoustu času na to, aby pátral sám v sobě a přišel na příčiny svých problémů, nemocí z hlediska psychosomatiky. Protože kořeny a příčiny všech nemocí, najdeme ve svém nitru. Ideální je, najít spouštěč nemoci a vyčistit příčinu, trauma v sobě.

Úžasný regenerační vliv na tělo a psychiku, pak má absence wifi záření, umělého světla, energeticky vysilujícího záření z počítače a z televize.

Sama izolace od všeho tohohle, pro organismus škodlivého záření, má blahodárný vliv.

Většina lidí si ani neuvědomuje, jak moc tohle záření škodí tělu, nervové soustavě a hlavně tělům jemnohmotným.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 


Petra Yamuna Wolf - rušení kleteb a odposednutí 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč