Miroslav Čonka:  Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě

Během terapie tmou, se mohou účastníkům výrazně posunout či aktivovat jemněhmotné smysly. Může dojít k aktivaci Kundalini - hadí síly, třetího oka či dokonce otevření částečné nebo plné  jasnovidnosti.

Pokud je člověk na určitém stupni duchovního vývoje, očištěn od strachů, bloků a destruktivních a omezujících programů, mohou se mu aktivovat tyto dary.

Je třeba mít  připravené i hmotné, fyzické tělo, aby mu otevřená Kundalini nebo jasnovidnost, fyzické tělo nepoškozovaly. Tyto velké síly, už přivedly k blázince, k lékařům nemálo lidí. A dost jasnovidců je i vážně nemocných. Jak jejich vnitřní orgány, páteř, nezvládají ty silné vibrace a frekvence. Při aktivaci Kundalini, drtí tato síla bloky v čakrách, v páteři, člověku vyjedou z hlavy jemnohmotné antény a svět kolem něj, je najednou jiný, živější a opravdovější.  No, a jasnovidnost, to je ještě vyšší stupeň. Zrozený jasnovidec najednou vnímá spoustu života kolem sebe. Ten tam byl vždy, ale nebyl viděn.:)

Jasnovidec vidí kolem sebe bytosti, energie, démony, elementály, vidí do lidí. A většinou to není hezký pohled.:) Cítí a vidí jejich nemoci rentgenovým zrakem.  Načte jejich buducnost, minulost, vidí a slyší jejich myšlenky, při napojení na jejich mentální tělo. Vidí bolesti a strachy lidí. Zažívá jejich smutky, deprese, úzkosti a bolesti. Vidí ty tisíce různých bytostí na veřejném místě, v lidech, útočící a odsávající lidi...  Sám si musí vyčistit - konfrontací se svými minulými životy a špatnými skutky, svou psychiku a zvýšit její odolnost. Neboť každý z nás měl inkarnace temné, kdy zabíjel a škodil. I tyto zážitky je třeba si odžít a prožít.

Část návštěvníků ( z toho mála, co se jim tyto dary otevřou )  terapie tmou tuto silnou aktivaci nezvládne a je třeba, aby průvodce byl schopen poskytnout jim první pomoc a tyhle dary jim pomohl zavřít. Proto, je třeba pečlivě vybrat místo terapie a svého průvodce pobytem. Protože, tohle není hra, tohle je doopravdy.:)

Sám provozuji terapii tmou na silném, energetickém, kouzelném, léčivém místě, které si mne přitáhlo už před pár inkarnacemi. A v tomto životě jsem se sem přestěhoval a zakořenil se. Maringotky na pobyt ve tmě jsou propojeny s energiemi živlů ( potok je jen 8 metrů od maringotky, les také, vítr tady fouká ), přírody a s pobytem účastníků, souhlasily i různé bytosti. A že jich tady je.:)

Za jejich podpory, s jejich  pomocí a jejich milostivým svolením, zde mohu lidem pomáhat. A i oni účastníky chrání a pomáhají jim. Protože, stejně jako třeba na ayahuascové rituály, i do tmy přijede část lidí s přivtělenými dušemi, entitami, démony. Těch jsou plná města, obchoďáky, nemocnice, hřbitovy, restaurace, hospody, bary..a další místa. Takřka každý alkoholik, narkoman, zlý, agresivní člověk, má na sobě nějakou démonickou entitu. Tu tady s mými nehmotnými kamarády spacifikujeme a nenecháme si ji tady.:) Většina lidí pak má na sobě přivtělené duše.
Účastníci mají v maringotce i své pomocné a ochranné bytosti: průvodce, ochránce, anděly strážné. Někdo silová zvířata. A navštěvují je i bytosti další, byť je většina nevidí.

Nejradši  pracuji s hledači pravdy, Světla, Boha, poznání. Kterým se snažím pomoci. Časem budu moci pomáhat ještě silněji a budu více schopen pomoci i na úrovních jiných, propojit je více vědoměji s jejich Vyšším Já a s jejich domovskou sférou – pomocí mé síly v astrálu. Koneckonců, co je a bude,  rozhodují Vyšší síly a Bůh a já přijímám, co mi přinese.

Velmi rád pracuji, i s lidmi plnými strachů, bolestí, traumatů a snažím se jim pomoci najit příčinu jejich trápení. Když najdou příčinu a spouštěč, je už pak jen kousek k vyčištění této události a zbavení se vleklých potíží. Silněji, rychleji a snadněji co jde pomocí vědomé práce v astrálu, v rovině příčin a následku. Kde je možno příčinu vymazat.

Účastníkům jsem pak schopen vysvětlit, co se jim děje, co aktuálně prožívají, v jaké fázi se nacházejí. Poradit jim.

Nicméně, pobyt ve tmě je velmi silná technika a vše je hlavně o práci na sobě samotném. A člověk si to musí odpracovat sám.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 


Petra Yamuna Wolf - rušení kleteb a odposednutí 


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč