Miroslav Čonka:  Iniciační sexuální spojení, cestou k duchovnímu posunu...

Spousta lidí věnujících se duchovnímu rozvoji, ztrácí spousty energie kvůli nevhodnému sexu a zbytečně si zvyšuje své karmické zátěže, stejným důvodem.

Člověk věnující se duchovní práci na sobě a  bděle praktikující,  zvyšuje vibrace a frekvence svých těl, čistí své čakry, auru, vnitřní energie a mění frekvence svého vyzařování. Spousta praktikujících má však velké mezery ve vědomém využití sexuální energie, během spojení s partnerem a není se vědoma různých rizik z těchto propojení.

Nejprve popíšu to rizikové a lehce negativní.:)

Stává se velmi často, že praktikující se poctivou prací na sobě očišťuje, ale každým sexuálním spojení s méně vyčištěným partnerem, padá o několik stupňů dolů. A děje se to znovu a znovu a není proti tomu ochrany. Koneckonců, i proto se velmi daleko na duchovní cestě, dostávají různí mniši, poustevníci, lámové, jogíny, žijící v celoživotním celibátu. Nic je nevrací dolů na jejich cestě a průběžně neřeší cestu na horu - pád dolů - očistu a stále dokola to samé..

Z hlediska lidského, je samozřejmě často nereálné, rozejít se se svým dlouholetým partnerem a otcem či matkou svých dětí. Duchovní pokrok jde stranou a srdce a rozum pokorně přijímá tuhle cestu. Je tedy třeba, praktikovat očisty. Člověk si od svého sexuálního partnera přebírá i část jeho karmy. Proto je tak důležité praktikovat čištění a dávat si pozor, na to s kým se sexuálně spojíme...

Ženy pak mají v této oblasti daleko větší problém,tím, že stopa po každém partnerovi ( energetická vlákna a chomáčky - jak to vidí jasnovidci ) v nich zůstávají až 7 let, než se obnoví všechny buňky v těle. Tak jak je potvrzeno i vědci.

Úplně každý člověk pak zůstává propojen vlákny, se všemi svými sexuálními partnery. Dokud tohle vlákno nepřesekne. A to naštěstí není tak těžké. Platí tady, že méně duchovně posunutý a vědomý, odsává tímto vláken toho pokročilejšího. U černých mágů, čarodějů, šamanů, pak dochází během sexuálnímu styku dokonce k vědomému napojení a odsávání. Často mají celý harém takto odsávaných protějšků a energií odsávanou potrubím, neustále doplňují svůj energetický egregor. Ten potřebují na své kousky.

Tady je pak odseknutí těžší a často je třeba vyhledat odbornou pomoc.

A teď k tomu pozitivnímu, povznášejícímu a blahodárnému.

Sex s duchovně praktikujícím partnerem je posunující a blahodárný. Dá se dosáhnout kosmického vědomí, napojit na Vesmírný internet, do Akáši a dosáhnout vůbec spousty úrovní...

Při propojení dvou vědomých partnerů, dochází k transformaci sexuální energie. Muž má na svém přirození plusovou energie, žena dole mínusovou. Na hrudníku pak oba mají póly obrácené. Při spojení, použití vědomého dýchání, dochází z rozproudění toku energie. Samozřejmostí je rozzářit srdeční čakru, temenem se napojit nahoru a aktivovat třetí oko. A pak se dějí věci...Při té silné energetické výměně dochází k implozi vědomí. Při zaměření pozornosti na dech, na 3. Oko, dojde k otevření kosmické brány a dějí se  „věci“.  Dochází k dosažení hranice vesmírné lásky a vědomí a i realitě běžných životních událostí se pak otevírají jiné reality, dimenze.

Při této technice si pár vzájemně vyměňuje energie jakoby v mořské vlně..jedna, druhá, třetí …, ze středu těla do mozku…sladění dechu… vědomí opouští tělo…letí Vesmírem.. vidí planety, podstatu Vesmíru atd. ..třeba až k Vesmírné matrici , kde dochází ke vzniku planet a hvězd.

Člověk poznává bezpodmínečnou lásku doopravdy, nejen  o ní čte a slyší. Není mnoho smrtelníků, kteří se dostali až tam. Nicméně v dnešní zrychlené době je k tomu velmi příznivá konstalace, proudí sme velmi silné energie a dochází k transformacím...K harmonizace času a prostoru a přechodům po vlastním vytvořeném mostu z nich. Na tohle vše je, ale třeba: mít znalosti, tvrdě pracovat, mít srdce odvážné a nebát se riskovat! Ideálně oba projít procesem zbavení se strachů v sobě, vyčištění destruktivní programů v sobě.

Tibetští lámové k tomuhle mají své tajné spisy. Velká část z nich byla dovezená do Tibetu z Atlantidy, a do Atlantidy předtím přivezena z jiných planet naší části Vesmíru. Inkové používali podobnou iniciační techniku, nazvanou Hatun Tinkuy. A mnoho dalších civilizací a národů, na této planetě používalo stejné techniky. Mělo vyškoleé kněze a kněžky, předávajícíc v chrámech tyto nauky posvátné sexuality.

Na molekulární úrovni je sexuální energie přibližně milionkrát rychlejší než vlny myšlení. Při spojení co nejdéle to jde, dochází k silné energetické výměně. Je to úplně jiný stupeň práce, něž nějaké zasvěcení, iniciace, hrátky s energiemi. Ostatně, sigilická magie pracuje s technikou vyslání přání stlačeného kompresí "nahoru", během orgasmu, kdy je po dobu jedné jediné vteřiny, spojení nejsilnější.

Držím vám všem palce, na vaší cestě k Bohu.

MIroslav Čonka


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 


Petra Yamuna Wolf - rušení kleteb a odposednutí 


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč