Miroslav Čonka:  Návštěvy učitelů z jiných svět

Mám hned u domu, na samotě u lesa, zajímavé kameny - soustavu energetických zářičů, které tady udělala jedna dávná civilizace. Kameny propojené mezi sebou, se Zemí a s Vesmírem.

Systém už je z velké části nefunkční, jak byly za ty tisíce let, některé kameny posunuty, zničeny. Ale místo je pořad kouzelné, energeticky dobíjející a léčivé. Jeden z kamenů funguje jako brána, portál na přesuny z jiných světů, dimenzí. Dá se na něm komunikovat s určitými bytostmy. Volám kamarádce jasnovidce, konzultejeme vzájemně různá témata a ona mi říká: na kameni máš návštěvu, jogína, přišel te učit...

Tak jsem ho telepaticky poprosil  o výuku a předání všeho co bude dovoleno a pozval ho dovnitř. Začal jsem, před časem,  praktikovat tibetskou jógu snu a spánku, luciditu. Vrcholem je pak čiré světlo ve snu a spánku a vědomá smrt pomocí Phowy.

Tato nevtělena silná duše mi s tím přišla pomoci. Mám ho doma už pár dní, tuhle  vzácnou návštěvu, tibetského jogína, ve světelném těle. Mistra učitele, aktuálně neinkarnovaného nikde.  Přítele z minulých životů. Předává mi různé nauky. Meditace vedle něj, je daleko silnější. Zatím mi předal třetinu, z učení, co jsme domluveni. Než odejde.

Lidé věnující se duchovní cestě, studují často i v astrálu a v jiných světech, u různých učitelů, v chrámech, ve svatynich, v paralelních světech. Většina si to nepamatuje, po vzbuzení.  Ti vědomí, pak studují i v lucidnich snech a setkávají se s různými učiteli. Pokud někdo dokáže, během spánku, celou noc studovat, v bdělém stavu a ve vysokém stupni vědomí, velmi to urychluje jeho duchovní cestu. Cestu k plné realizaci, k vymanění se z inkarnačního kolotoče. K tomu lze dospět i v rámci jediné inkarnace a různým lamům, joginům, světcům, se to i daří.

Realizací, myšleno dočistění karmické zátěže, bdělá smrt a přechod do Království Nebeského a do jiných rovin bytí a zpět ke Stvořiteli.

Během pobytu ve tmě, zažívá tyhle návštěvy, řada lidí. Někteří vědomě. Kromě toho, že mají často v místnosti své ochránce a duchovní průvodce a tohle vše se děje v souladu s Božím plánem a s inkarnačním plánem duše..:)


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč