Mystik Tomáš Borl ví o čem mluví a tak velice silně dokáže o tom psát

Zdravím vás svou přirozeností.

Vykonávejte svou starou líbeznou píseň, kterou sami jste. Vytvářejte vztah s Bohem a jeho nebeským královstvím. Jděte absolutního klidu a hluboce se otevřete Stvořiteli a jeho nebeským poslům a začněte si povídat, tančit, zpívat a vnímejte vůli a spontánnost své pravosti, svého skutečného já.

Vnímejte, jak Vaše pravé já začne hrát prastarou píseň, kterou znáte. Můžete se spojit se vším a se všemi životy, které jste žili a ty budou vyúsťovat na povrch vašeho bytí. Budou se vyplavovat a směrovat nové myšlenky, hnutí, pocity. Žijte spontánností a zkušenostmi, které již dávno znáte. Projevte své bytí.

Otevírejte se duchovně a právě našemu nebeskému Otci -Matce a oni vám pomůžou vše prožít a pocítit. Skloňte se v jakékoliv srdcové formě věčnému Dobru. Plně a živě se rozpomeňte. Věřte, je to překrásný život, pravý život uvnitř nás. Uvědomíte si, kdo všechno jste a kým vším jste byli.

Začnete se rozpomínat na prastarý jazyk své duše, která tolik má co říct a tolik chce tuto pravost konat a hovořit až na povrchu života. Plné rozpomínaní mě přivádí do absolutních plných stavů nekonečného bytí. Je to absolutní krása, je to dar. Rozpomínání je dar této doby a je to dar pro duše, které si zaslouží se rozpomínat a taky pro ty kteří, chtějí skutečnou pravdu prožívat. Zažívat příběhy rozpomenutí v tomto životě. Je to prožívání prastarých modliteb, slov, příběhů. Vše se dá zužitkovat pro tento život. Rozpomínání je vzpomenutí na životy minulé a na životy po smrti a na našeho věčného krále...

Víte, zažívat tyto věci je pro mě hluboký dar, který mě otevírá hluboké poznání sebe samého, té skutečné pravosti, cesty k Bohu až slzy se mi vlévají do očí v těchto chvílích, když toto píši, neboť toto rozpomenutí je láskyplně krásné je to něco, co je nepopsatelné. Vnímat sebe a tím zažívat stavy nekonečného poznávání.

Rozpomínejte a žijte spontánně zevnitř na povrch, aby se tyto prastaré písně a prastaré řeči ve Vás samých mohly dostávat plně napovrch. Chraňte svoji skutečnou pravost a žijte sebe, život je nekonečný ve všech směrech a oblastech. Děkuji ti Králi tohoto velkého nekonečného panství.
Skládám před Tebou všechny životy, které jsem žil a který teď žiji. Vše Ti odevzdávám, neboť to patří plně tobě. Tvé panství a zahrady jsou nekonečné a životy tak nekonečně pestré.

Co vše můžeme zažívat. Veškeré dechy Ti patří, které jsem vydechl ve všech životech i po životech. Patří Ti veškeré mé kroky, které procházely spousty životů. Vše ti odevzdávám, neboť jediným cílem jsi jen Ty.

S živou láskou k vám Tom


Tom BorlAutor článku: Mystik Tom Borl Zdroj: www.tomborl.cz

V nás je hluboký a překrásný dar který léčí a přesahuje vše nadtělesné. Žijte svou krásnou pouť života. Každý jsme poutník. Já i vy jsme poutníci za poznáním života ,prostě jsme tady najednou všichni spolu ,prostě jste přišli na tento svět stejně jako já a tak je hezké se tady potkávat a dávat životu také tu hloubku poznání neboť zde je naplnění a poznání.
V poznání života a jako poutník jsem se sklonil před svým životem ohnul jsem hřbet a vstoupil do hlubiny srdce a zde je krajina světla a lásky.
V cestě život k Vám Tom


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč