Ondřej Brož: Už nechci trpět, a co Vy? 1. část (Uvědomění)

Utrpení je v dnešní době naprosto běžná věc a o to horší je, když je vědomé. V momentální době řeším silné věci v závaznosti na svojí rodinu. Rozpouštím přísahy ze srdce, které jsem v době svého života (ať už vědomě, či nevědomě) zapřísáhl rodině na téma zneužívání, sebeničení a nenávisti k životu. Když se nyní chci posunout dál a rozjet se svojí úžasnou manželkou centrum Příznaky Transformace, došlo u mě ke stopce. Necítím emoce, myšlenky, tělo a jsem silně odpojený. To vše je způsobené tím, že duši tak neskutečně bolí to, že chci ,,nedodržet,, tyto sliby, že se radši odpojila, abych tu bolest necítil. Jenže díkybohu mám metodu SRT tak na takové věci můžu přijít a postupně je řešit a zpracovávat. Pracovat na astrální bytosti kolektivního karmického vědomí mojí rodiny a postupně se od nich odpojit.

Kdysi jsem dostal otázku v rámci Příznaků Transformace, jak je možné, že lidé se pořád čistí a terapeutizují a pořád jim něco je a něco se děje, zatímco lidé co na sobě nepracují, jsou v pohodě.OMYL! Toto je obrovský omyl v dnešní společnosti. Dnes, když toto píšu, také nic necítím, cítím se v pohodě. Ale přitom vím, že vnitřně trpím jako zvíře. Problém je ten, že lidé, co na sobě nepracují, necítí, že by s nimi něco bylo, jelikož svůj stav (stav utrpení) znají jako výchozí a nemají ho s čím porovnávat.

Navíc jak jsem psal před chvílí, pokud člověk plně necítí své tělo a bolest, je to také způsobené tím, že to dotyčného duše zkrátka vzdá, protože bolest je příliš silná. Pokud si člověk projde nějakým způsobem očištění a že jich v dnešní době existuje hodně, zjistí, jaké to skutečně je, cítit se jako JÁ. A věřte mi, pokud prožijete více času ve stavu očištění a maximální pohody, pocítíte jakýkoliv vliv nebo negativní energii. Je to tak, že každý má vnější síly, které na něj tlačí, témata, která doslova buší na dveře, jen je někdo cítí a někdo ne. Ten kdo je necítí a myslí si, že je v pohodě, je na tom ještě hůř, protože pokud neposlechne pocit a intuici, přijde zpravidla lehčí facka, poté silnější facka a poté facka ve formě vážné nemoci nebo nehody. Odpovědi jsou však dvě. První je, že lidé se necítí a tak necítí utrpení. Ta druhá odpověď je…

Člověk si vybral nějakou zkušenost, pro tuto inkarnaci chce něco zažít, to už je běžný duchovní fakt. Takže pokud si někdo chce prožít a pochopit například nevěry, bude si X let ve svém životě nacházet partnery, kteří ho budou podvádět, doku mu to v té souvislosti lidově řečeno nedocvakne. Jenže tato zkušenost může trvat klidně i 10, 20 nebo 50 let. Pokud ovšem vyhledáte metody práce na sobě, kdy se osobní prožitek dostaví dřív, vy si dříve uvědomíte vaší lekci a dojdete k cíli. Jenže co dál? Pokud urychlíte práci na sobě, odstraníte z fronty jeden problém a hned přijde druhý, protože život a inkarnace je neskutečně dlouhý běh na trati života. Ten další problém mohl být naplánovaný třeba i na další život a nyní po vyřešení problému s nevěrou, začnete řešit další téma. A pak se postup opakuje. Takže se může zdát, že lidé, co na sobě pracují, mají stále nějaký problém či téma na řešení, ale je to způsobené tím, že zatímco člověk co nic neřeší, prožívá svůj osobní prožitek třeba těch 30 let, zatímco duchovně založený člověk zběhlý v sebe rozvoji, si těch témat za 30 let vyřeší třeba 100.

A co je lepší? Ani jedno. Každý jsme si zvolili cestu a každý jsme si zvolili, kdy dojdeme k bodu, kdy na sobě začneme skutečně pracovat a odhalovat příčiny bolesti, která je v našem necitlivém těle skrytá. Někdo třeba prožije celý život v blažené nevědomosti a užije si ho jako zdánlivě bezproblémový. To se ale nedá říct třeba o další inkarnaci. Nikdo, skutečně nikdo a tím jsem si stoprocentně jistý, nemůže říct, že ho nic netrápí a že je v pohodě. Lidé, kteří se přehnaně prezentují jako ti největší pohodáři, co nic neřeší a celý den se jen usmívají, si lžou nejvíc. Nejde o to propadat bolesti, ale přijmout jí a brát jí jakou součást nás samotných, protože pak může skutečně dojít ke změně. Já si před 5 lety zvolil, že chci řešit svoje problémy a nyní stojím zatím před tím největším. Odpojit se od celoživotního přesvědčení a začít žít svůj skutečný život. Cesta je to dlouhá, ale už teď jsem nesmírně vděčný, že jsem vykročil.

Já už trpět nechci, co Vy? 


Autor článku: Ondřej Rimmer Brož - terapeut SRT, provozovatel projektu http://www.iluminace.com, moderátor Příznaky Transformace


Ondřej Brož: Proč nám lidé nyní rychle odcházejí ze života a noví přicházejí? 

Pleja Světlo Krystal: Aktuální transformační příznaky a pocity, přizpůsobování vysokým frekvencím 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč