Miroslav Čonka: Když světlo je Světlem aneb jaké techniky použít nejen během pobytu ve tmě

Základem všeho je Světlo. Práce se světlem okolo, ze Světlem z Vrchu, se svým vnitřním světlem a se svým biopolem. Stahujte si do místnosti co nejvíce Světla z Vrchu přes svou korunní čakru. Udělejte si v místnosti světelnou lázeň a rozpouštějte v tom Světle své bloky, traumata, bolesti, ublížení. Běžte do hloubky svých traumat, projděte si ty události bez emocí, jako pozorovatel a vyčistěte situaci světlem.

Když roztočíte svou korunní čakru a napojíte se přes ni co nejvýše Nahoru a k tomu rozzáříte své duchovní srdce ( představte si uprostřed hrudi velkou světelnou kouli nebo super silnou žárovku a sviťte ), tak jste doma, jste v Pravdě, v Lásce, tady a teď. V léčebném, hojivém procesu. Tohle můžete praktikovat kdekoliv, jde jen o bdělost a pravidelnost. A stačí klidně 10, 20 minut denně.  Lépe a raději hodinku.:)

V rozsvíceném srdci pracujte se svým dechem. Dech nás spojuje se Stvořitelem. Když dýcháme, žijeme. Kdo přestane dýchat, opouští své hmotné tělo a přesunuje se jako nesmrtelná duše do jiné úrovně Bytí. Existují tisíce dechových technik, kterými se dá dostat do rozšířených stavů, léčit se. Vizualizujte si ( radši to ale udělejte ), že je vaše duchovní srdce veliké a roste a vy jste celí v něm. Vidíte v sobě různé energie, události, bytosti, celé vesmíry. Zkuste si požádat ať se vám ukáže energie Stvoření a pracujte s ní. Proste si o energii kristovskou, a oč požádáte, to dostanete. Koneckonců, druhý příchod Krista, máme všichni realizovat ve svém duchovním srdci. Tam najdeme všechno. Úplně všechno. Když rozzáříte své srdce a zároveň jste napojení na Zdroj,

Stvořitele, Boha, Absolutno ( či jak tomu Supervědomí říkáte )  a přes něj prohlédnete situace, události, lidi, jste v Pravdě a nikdo vás nemůže obelhat, manipulovat.


Práce se Světlem je cestou k vyléčení duše, těla, k celistvosti, do sebe a ke své podstatě. Ale vše si musíte odpracovat jen vy sami. Tohle za vás neudělá žádný placený kurz, seminář, guru, šaman, rostlina Síly. Proto se chodí do ústraní, na dlouhé meditace, do tmy, do jeskyní. A všichni velcí jogíni, lámové, Svatí, poustevníci, mniši, všech dob, to tak dělali a dělají a dělat budou.


Pokud máte během pobytu ve tmě krizi, je vám úzko,  doporučuji dvě techniky:

Napojit se Nahoru přes temeno, do Světla, co nejvýše. A rozsvítit světlo ve svém srdci, duchovním srdci, ve svém středu. Tak jak je vysvětleno výše.
A nebo si tam vizualizovat modrou kouli. Modrá barva uvolňuje, uklidňuje. Můžete získat i zkušenost prázdnoty. Protože v prázdnotě není strach ani bolest.
Můžete zkusit i další techniku, v těžkých chvílích ve tmě i v běžném životě. Říct si: toto je sen a vizualizovat si, ze jste v průhledné těle a jste nad problémem a emočně se vás nedotýká. Hned vám bude líp.


Děláte třeba práci, co vás ubíjí. Když ji pojmete jako sen, jste nad tou situací a vaše tělo práci vykonává dál.

Během pobytu ve tmě, si můžete zlepšit i svůj zrak. Nebo zůstane stejný. Nikdy, se vám, ale ve tmě nezhorší. Můžete si dát záměr na posílení zraku a vědomě s tím ve tmě pracovat. Přikládat si na oči dlaně a v napojení Nahoru, prosit ať léčivá síla z dlaní, vyléčí vaše oči.

A ptát se sami sebe: co je příčinou mého slabého zraku. Co nechci vidět? Co se bojím vidět? Odstranit příčinu a oči si uzdravit.

Takhle se pracuje i s nemocemi, potíže. Že se ptáte v rozšířeném vědomí, co tuto nemoc zavinilo, spustilo, zapříčinilo.
Jeden z návodů, co praktikovat ve tmě k rozjetí vizí, vidění světla, k bytí v jasnosti. A k práci se svým duchovním srdcem:

Dá se praktikovat i jinde. Používám to třeba v sauně při krátké meditaci:)...zajímavě to zesiluje i proces na šamanských rituálech s Rostlinami Síly.
Vychází z tibetských nauk, mixovaných českou náturou k zjednodušení.:)

V meditaci, v sedě, jaký je vám příjemný, ideálně rovná záda, aby páteří proudily energie co nejlépe... Zatlačíte palcem a ukazováčkem lehce na oko. Levou rukou na levé, pravou na pravé. Doba tlačení je v desítkách sekund. Podle pocitů. Oči vytočíte nahoru a díváte se jakoby na vrchol hlavy... Když si někdo udělá drdol nahoře hlavy, tak tam. A uvidíte světlo.:) hodně světla a to vidění si držíte i po povolení tlaku na oči. Da se vizualizovat i vidění jiných světu, Království nebeského - průhledem před vyšší astrál apod.

Pak je tu, u stejné techniky, jen očima koukáte rovně před sebe- koukání vnitřním zrakem do svého duchovního srdce a jeho prozkoumávání. Najdete tam různé světy, energie... Vesmír. Je to technika nahlížení.

Zároveň v srdci rozzáříte světelnou kouli a tímto léčivým světlem rozpouštíte na svém a ve svém duchovním srdci omezení, destrukce, štíty a obruče vytvořené často v řadě inkarnací...Někdo má kolem svého srdce úplný arzenál štítů.:)  Roztočíte 7 mou čakru, ten mocný lotos a napojíte se u obou těchto technik nahoru. Dají se u toho čistit čakry, aura, zesilovat biopole. Dají se přidávat různé světelné koule do těla na léčení. Tibeťané hodně pracují s písmenem A ( symbol prvotního stavu vědomí ), které vkládají do těch barevných koulí.

Během pobytu ve tmě, máte živější, barevnější sny. Dejte si před spaním záměr, co chcete zpracovat, vyčistit, kam se chcete zaletět podívat, s kým a kde chcete tuhle noc studovat. Pokud bude váš záměr čistý a silný, akce se vydaří.

Drsňáci mohou během pobytu ve tmě praktikovat i silnou techniku na zbaveni se ega. Trošku zjednodušené tibetské Čö. To pracuje se sjednocováním sebeobětování a gurujógy a praktikuje se vždy se zpěvem, hraním na nástroj a vizualizací.

Protože bez připoutanosti k tělu a k našemu Já, není ega. Opakuje: Nabízím své tělo, hlas a mysl pro dobro ostatních. Dá se to zesílit tím, že si představujeme různé démony, bytosti, které pojídají naše tělo. Jsme zatím v materiální karmické vizi a připoutanosti k tělu. Vše je tedy na bázi myšlenkových úrovní. Ale myšlenky a slova tvoří realitu. A obětováním se pro druhé ( bez zájmu o odměnu na oplátku  ) -  sebe se karmicky očišťujeme. Ego je zdroj všeho našeho připoutání ve hmotě. Bez ega bychom nepotřebovali dům, šaty, potravu, vodu, vztahy a vše další co je spojeno s naším hmotným tělem. Představte si, že vaše hmotné tělo neexistuje a jste jen v těle světelném. Nepotřebujete jíst, spát, odpočívat, bydlet. Proto spousta technik pracuje na odpoutání se od těla - zbavení se okovů těla.

Přestaneme-li se bát čehokoliv a lpět na těle, jsme svobodní. Proto je největším našim démonem naše EGO. Spousta lidí zkouší dnes zkouší rostliny Síly, psychedelika. Udělají jim díru, průhled v jejich ochranách, tělech a oni vidí svět okolo. Každý svou úrovní poznání a vyspělostí duše. Je to urychlovač, zkratka, která někdy může nechat ty díry a napojení otevřené po delší čas. Rostlina, bytost, entita, energie, ale vždy bere něco na oplátku.


Existuje spousta dalších technik, nauk, pro práci v sobě a na sobě během ústraní ve tmě. Na tibetské nauky je třeba mít trasmisi - iniciaci od mistra. Ale jde ji získat i od mistrů nehmotných nebo napojením na linii. Mě některé techniky předal právě mistr nehmotný, se kterým jsme se jako tibetští lámové setkali nejen v Tibetu kdys.:) A některé kolega hmotný. Proto si nevytvářejme hranice a omezení, že něco nejde. 

Všechno co chceme a oč si požádáme, je lidem v Pravdě dáno a dovoleno. Nic není jen pro vyvolené. A vše pochází z jednoho Zdroje. I my.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 

CHCETE-LI TENTO ČLÁNEK PUBLIKOVAT NA SVÉM WEBU, DOMLUVTE SE OSOBNĚ S AUTOREM ČLÁNKU! JINAK MŮŽETE PORUŠIT JEHO AUTORSKÁ PRÁVA A SMĚRNICI GDPR!Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč