Vendula Kociánová: Svatý grál je ženské lůno

Celý svět hledá svatý grál a jeho poselství kolují po staletí v různých podobách.

Dle dostupných informací je svatý grál nádoba nebo číše, ze které pil Ježíš Kristus při poslední večeři. Po jeho boku seděla Máří Magdalena. Ta po smrti Krista putovala s Josefem z Arimatie, který si vyžádal od Piláta mrtvé Kristovo tělo. Putovali do Francie a svatý grál měl střežit rytířský řád templářů.

Nový zákon o Máří Magdaleně mluví jako o ženě, z níž Ježíš vyhnal sedm démonů a která ho následovala spolu s učedníky. Až církev ztotožnila Magdalenu s hříšnicí. Natírala totiž Ježíšovi nohy vzácnou mastí a tak byla považována za kajícnici, která se před Ježíšem stydí za své sexuální hříchy. Označení Maří za hříšnici bylo v 60.letech 20.století ve věrouce zrušeno.

Církev vás přiměla věřit, že jsem děvka, ale říkám vám, že Církev je děvka. Neboť vás přiměla věřit, že žena je zkažená a že sexuální vášeň mezi mužem a ženou je zlem. Ale právě v magnetické síle vášně je stvořeno lůno vzestupu.


Ježíš a láska k Máří

Ježíš se miloval s Máří Magdalenou opravdu na kosmické úrovni. Skrze sexuální spojení dosahovali nejvyšších božských úrovní a dle dostupných informací se velmi milovali. Po smrti Ježíšově měla Máří Magdalena pokračovat v jeho učení a „její“ svatý grál měl chránit rytíře.

Co v tom všem podobenství vnímám já

Vědomá žena, vědoucí si své vnitřní krásy a síly, žena, která je napojená na své lůno, zdroj všeho života má nezměrnou moc. Její energie harmonizuje široké okolí. Bez vnějšího působení dokáže taková žena doslova hýbat planetami. Tuto sílu Máří Magdalena měla. Jako každá žena! Jako TY!!!

Sedm démonů

Potkala Ježíše a ten z ní sejmul  7 DÉMONŮ.  Sedm démonů rovná se, dle mého pochopení, sedm čaker, které po vzestupu kundaliny byly otevřeny a pročištěny, tak, že kosmické vědomí mohlo čistě a jasně proudit. Z jejího doposud zneužívaného lůna se stal svatý grál sloužící jako zdroj energie pro široké okolí. Takovou ženu bylo třeba opatrovat a ochraňovat a Ježíš si toho byl vědom. Jejich sexuální spojení bylo propojení jednoty, čisté božské lásky. Při jejich milostných setkáváních vznikala neuvěřitelná síla, která je uváděla do ryzí přítomnosti. Jejich vzestoupená kundalini energie magneticky působila a léčila vše neharmonické kolem. Byli spojeni jednotou, jing a jang, černá a bílá, dualita se stala JEDNOTOU.

Svatý grál, který střeží devět panen

Po ukřižování Ježíše se ostatním apoštolům nelíbilo, že by měli následovat ženu. Ježíš mluvil o svatém grálu, který ochrání všechny příznivce. Nebyl to však svatý grál, který držel v ruce, ale svatý grál sedící po jeho boku!!! Děloha probuzené ženy zářící životem a vesmírnou velikostí, hybatelka a tvořitelka všeho, začátek i konec, tvořitelka života, léčitelka, učitelka, čarodějka. To vše je svatý grál ukrytý v ženském lůně!
„Zřejmě nejstarší verzi dnes již běžně známé pověsti o Grálu nalezneme ve velšské básni vzniklé přibližně v 6. století našeho letopočtu. Hovoří se v ní o výpravě válečníků vedených legendárním anglickým králem Artušem (kolem roku 500 našeho letopočtu) do Annwn, na keltský onen svět (zásvětí). Muži se plaví po moři a zaplétají se do nebezpečných dobrodružství. Jejich cílem je nalézt jakousi kouzelnou nádobu, již střeží devět panen.“
Proč devět panen? Devět měsíců, kdy žena tvořitelka nosí své dítě ve svém lůně! Svatý grál je děloha! Původce všeho!
Ježíš toto věděl. Věděl, že jsou spojeni v jedno a že tato jednota pomůže lidstvu k probuzení. Že když v sobě každý tuto jednotu probudí, může být v mžiku spasen. Milování mezi mužem a ženou je posvátné uctívání svatého grálu skrze něj každý může být vyléčen.

Muži na Magdalénu začali žárlit.Věřili, že oni, jako věrní učedníci budou následovat jeho učení. Žena byla do té doby zhruba v pozici toulavého psa. Neměla žádnou cenu a Ježíš ji pozvedl a udělal z ní dokonce svou následovnici. To jeho věrní nemohli unést. Následovalo tisíce let zneuctívání ženství, pronásledování, znásilňování jejich svatého grálu a násilné kradení této posvátné ženské energie.

Vědomé milování

Vy, co už provozujete vědomé milování, jste na dobré cestě. Jste v energii Ježíše a Máří Magdaleny, kteří přišli toto učení hlásat. Víte, co je to za nádherné spojení s jednotou a jaká energie vás pak celé dny obklopuje. Cítíte se při milování Bohem a vším kolem. Pokračujte v této krásné práci a učte druhé, jak takové úrovně milování dosáhnout. Předávejte vše, co jste se naučili dále aby mohl být mužský a ženský svět uveden do rovnováhy.

Bez partnera

A pokud je žena sama, nechť s láskou kultivuje tuto svou energii. Nepotřebuje k tomu muže. Sebekultivací a láskyplnému přístupu ke svému tělu udržuje energii života v proudu. Magnetické pole kolem ní je očistné. Ne vždy však je přítomnost takovéto ženy příjemná. Pokud máte své čakry zanesené, energie takovéto ženy z vás vytáhne to nejhorší a vaši démoni budou očišťováni a odplavováni.

Planeta sexu

Jak napsal David Deida v knize Cesta Vášně: „Všichni, co jste tady na Zemi, jste posedlí sexem. Jinak byste zde nebyli.“
A já s ním souhlasím, protože sex je zásadním stavebním kamenem této planety. Buď je příliš propagován, nebo potlačován, ale je to prazákladní pud každého člověka.

 
Už nehledejte. Uvěřte.

Netřeba dále hledat svatý grál. Svatý grál je ukryt v lůně každé ženy. Svatý grál, který každého muže, který se této síly nezalekne, dovede ke spasení. Chce to ovšem velikou odvahu. Při spojení s vědomou ženou, dochází k velké očistě. Žena, která ze sebe sejmula 7 démonů (pročistila svých sedm čaker), je připravena vnášet toto učení dále do povědomí muže. Při vědomém milování je taktéž zbavován svých sedmi démonů a může to pro něj být dost nepříjemné. Může ve svém životě prožívat větší a rychlejší očistu od svého lpění, návyků, přesvědčení, iluzí, nenávisti, potlačované zlosti a podobně.
Na to dnes mnoho mužů odvahu nemá. Spokojili se s povrchním instantním sexem, který je dovede ke krátkodobému uspokojení. Naučili se vnímat krátkodobě štěstí a nevpouštět ho do svého života. Mít své štěstí pod kontrolou. Při vědomém milování je pocit štěstí tak veliký, až to nahání strach.

Muži, uvěřte, že je v ženě ukryt zroj a síla svatého grálu. Přestaňte je zatracovat a staňte se uctívači jejich lůna. Dojdete kristovství a zakusíte samotnou energii Ježíše Krista.

Ženy, uvěřte, že je ve vás ukryt onen uctívaný svatý grál a s pokorou a velikou úctou začněte žehnat svému tělu a své děloze. Jste tvořitelky světa. Tvořte s láskou.

Pak bude svět spasen.


Autorka: Vendula Kociánová http://www.vendulakocianova.cz

Vendula KociánováNavádím ženy i muže k vlastní podstatě. Aby bez kouzel a čar dokázali hnout se svým životem, tak jak jsem to dokázala já. Mnohdy jsou ty nejjednodušší cesty nejhůře viditelné. Život sám je velmi snadný a jednoduchý, pokud to tak chceme. O nic se nemusíme snažit, protože vše je nachystáno, jen se položit do proudu a nechat se nést. Ukazuji lidem, že hmota a duchovní růst jsou velmi úzce spjaty a že vše začíná od lásky k sobě samému. Kdo se bojí, ten ať stojí.

Článek smí být šířen a kopírován jen se souhlasem AUTORKY. Portál Příznaky transformace TV má osobní souhlas autorky k jeho uveřejnění. Budeme rádi, když tento článek budete šíit na sociálních médiích sdílením. K tomu použijte v záhlaví článku tlačítko sdílet.


Zveme Vás ke sledování jedinečného ON LINE VIDEO SEMINÁŘE PRO NEZADANÉ ŽENY A DÍVKY.

Za pouhých 800 Kč můžete nyní zakoupit ucelený návod 20 videí s tématem jak odblokovat své vnitřní překážky a přitáhnout si do života skutečnou lásku.

Více informací zde: http://www.laskyplny-partnersky-vztah.cz

Nejnovější články na našem portálu

září 28, 2022 507
„Staletá moudrost tvá všechno ví, proniklas přírody tajemství, za nocí hlubokých o lidech sníš,...
září 27, 2022 200
„Nevesely, truchlivy jsou ty kraje vodní, v poloutmě a v polousvětle mine tu den po dni. Dvůr...
září 25, 2022 925
„Máte důležité životní poslání, které souvisí s komunikací a uměním. Nedovolte, prosím, aby vás v...
září 23, 2022 888
Dne 23.9.2022 v 3:04 h nastává letošní podzimní rovnodennost. Její zvláštností bude, že se Slunce...
září 23, 2022 975
Jedním z druhů manipulací, o které se až tak moc nemluví, je manipulace sexuální energií. Je to...
září 12, 2022 3255
„Jsem s vámi a dodávám vám odvahu učinit zásadní změny ve vašem životě tak, abyste se mohli více...
září 06, 2022 6822
Dne 10.9.2022 v 11:58 nastane na 17.stupni vodního znamení Ryb úplněk. Bude tvořit osu páteře...
srpen 25, 2022 4986
Dne 27.8.2022 v 10:16 h nastane na 4. stupni zemského znamení Panny novoluní. V čase události...
srpen 22, 2022 4962
Lidé jsou v dnešní době mezi sebou oddělení v úrovni 3D a 5D více než si uvědomují. Je to krásně...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1547523
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509920
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 437922
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 348894
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 277585
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 268791
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 267291
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 243647
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 237042
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 227837
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 226130
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 209453
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 208936
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 196807
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 183082
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 181001
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 174290
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 172435
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 160074
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 159842
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 157910
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 139011
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124755
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121872
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...