Vendula Kociánová: Všimli jste si, jak je toto období vztahové?

Partnerské vztahy se nemilosrdně rozpadají, pokud je jejich cesta u konce. Už není záchrany. Nečekejte znamení ani hvězdu padající z nebe ve tvaru srdce s nápisem jména vašeho milého. Prostě dost. Šancí jste dostali mnoho, už to pusťte, nebo se budete ještě více trápit!

Ty, které mají pokračování se prohlubují, partneři k sobě nacházejí lásku větší, než předtím, láskou doslova hoří, chtějí být spolu a také mají být spolu!

Přátelské vztahy jsou na tom dost podobně. Ty, které si ještě mají energeticky co říci k sobě pocítí větší přátelské pouto, začnou se znovu a častěji scházet a naopak s těmi, co už vyhořely a energeticky neladí se nepotkáte. Můžete se krutě pohádat, ale taky odejít v tom nejhezčím a vlastně se ani nerozcházet. Jen se nepotkáte. Protože není čas. Nemáte si teď co předat.

Vztahy s dětmi

Rodiče mohou nacházet cestu k dětem, kde se jim to dříve nedařilo, proběhne více soucitu a pochopení a menší potřeba své děti opravovat a brát je více jako individuality. Uvidět je. Uvidět jejich poslání i směr, bez hodnocení, zda se nám to zdá správné, či ne.

Vztahy na pracovišti

Taktéž budete "vyhozeni" z místa, kde být nemáte a nechcete. Víte, že už tam nechcete být a proto se pořád držíte své jistoty, která vás však zabíjí. Pokud se neumíte postavit vy sami za své pohodlí a blahobyt, Vesmír to udělá za vás a k tomu patří ztráty.

V každé situaci si však uvědomujte ,že jdete do lepšího. Když prožijete smutek a zklamání a třeba i pořádné naštvání, posune vás to obrovským směrem kupředu. Tyto emoce jsou nakopávací motory!

A nezapomeňte, že toto vše, co pro vás je těžké je jen uvádění do harmonie, takže to nemůže být špatně!

Vy, co jste na sobě předchozí roky a měsíce pracovali usilovně, si užívejte prohlubování krásy, lásky a harmonie plnými doušky.

Krásný labužnický den. Už nedělejte, co nechcete.


Autorka: Vendula Kociánová http://www.vendulakocianova.cz

Vendula KociánováNavádím ženy i muže k vlastní podstatě. Aby bez kouzel a čar dokázali hnout se svým životem, tak jak jsem to dokázala já. Mnohdy jsou ty nejjednodušší cesty nejhůře viditelné. Život sám je velmi snadný a jednoduchý, pokud to tak chceme. O nic se nemusíme snažit, protože vše je nachystáno, jen se položit do proudu a nechat se nést. Ukazuji lidem, že hmota a duchovní růst jsou velmi úzce spjaty a že vše začíná od lásky k sobě samému. Kdo se bojí, ten ať stojí.

Článek smí být šířen a kopírován jen se souhlasem AUTORKY. Portál Příznaky transformace TV má osobní souhlas autorky k jeho uveřejnění. Budeme rádi, když tento článek budete šíit na sociálních médiích sdílením. K tomu použijte v záhlaví článku tlačítko sdílet.


Zveme Vás ke sledování jedinečného ON LINE VIDEO SEMINÁŘE PRO NEZADANÉ ŽENY A DÍVKY.

Za pouhých 800 Kč můžete nyní zakoupit ucelený návod 20 videí s tématem jak odblokovat své vnitřní překážky a přitáhnout si do života skutečnou lásku.

Více informací zde: http://www.laskyplny-partnersky-vztah.cz

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč