Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Jitka Bičíková
Pozice:
terapeutka lymfy, spisovatelka
Adresa:
V Tůních 1636
Praha 2
12000
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420604444846

Další údaje

Další údaje:

Jitka BičíkováVyrůstala jsem v léčitelské rodině, kdy moje babička byla bylinkářka, a tak pro mě výroba domácích mastiček, čajů a tinktur z bylin a léčení jimi, byla automaticky součástí běžného života. Byla jsem odmala "jiná". než ostatní děti. Ležela jsem nejraději dobrovolně v odborných zdravotnických knihách, dychtila jsem po poznání léčitelství, anatomie a bavilo mě sebe samu vzdělávat v oblasti zdraví a nemocí. V 10 letech jsem prohásila, že jednou budu slavnou spisovatelkou a budu pomáhat lidem. Má velká vnitřní touha být nápomocná nemocným lidem a sociálně slabým, byla natolik silným "motorem", že léčit a pomáhat lidem bylo v dospělosti samozřejmostí a jasným životním posláním.

Pracuji jako:

Zaměřuji se na ruční i přístrojové lymfodrenáže, NA LÉČBU LYMFEDÉMŮ, OTOKŮ KONČETIN - rukou (onkologických, po chemoterapiích a ozařování), tak nohou, ZAVODŇOVÁNÍM TĚLA často mylně zaměňované s obezitou,  zablokovanou, ucpanou a zanesenou LYMFOU - celulitidou a různými otoky. 

Moje praxe:

Prošla jsem si 6letou zdravotnickou praxí jako LYMFOTERAPEUTKA ve zdravotnickém LYMFOLOGICKÉM středisku v Praze, která byla věnována denodenní medicínské léčbě LYMFÉDÉMŮ, otoků končetin a onkologickým pacientům. To vše pod dohledem specializovaného odborného lékaře a týmu lymfoterapeutů, kteří mě dokonale vyškolili tou nejlepší "denní školou v praxi" jakou začínající terapeut může mít. Mým cílem bylo si vytvořit vlastní styl léčby, který jsem si skloubila se zdravotnickou praxí, spojenou s alternativním způsobem léčby, bylinkami, úpravou odhleňující stravy na lymfu, kompresní léčbou a psychosomatikou atd. Své 9 leté zkušenosti, praxi, informace a napojení vzhůry jsem vložila do svých dvou knih O ZÁHADNÉ LYMFĚ. Nyní mám své vlastní specializované centrum na léčbu lymfy.

ZÁVĚREM:

O LYMFĚ se stále ještě málo mezi lidmi ví, málokdo ji zná, proto se snažím být "průkopnicí" této záhadné a mocné tekutiny a předávat informace a své zkušenosti světu, že ji nesmíme brát na lehkou váhu. Hledám, bádám, a sama  zkouším a nacházím nové a nové možnosti léčby této záhadné tekutiny. Ukázat jak mocná LYMFA je a a jaké všechny nemoci s fatálními následky může způsobit, aniž by jsme přikládali důraz tomu, že to může být právě ONA, ta zahleněná lymfa a ucpaný lymfatický systém, který Vaše nejrůznější nemoci může spustit. Snažím se a chci, aby nejen ženy pochopily, že je LYMFA stále ještě všude popisována POUZE jako kosmetický problém a je VELMI nebezpečně zlehčována a podceňována.

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association