Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Miroslav Procházka
Pozice:
terapeut, kouč
Adresa:
Praha
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420777648577

Články

Další údaje

Další údaje:

Jmenuji se Mirek Procházka a jsem absolventem všech pěti kurzů metody RUŠ. Pro absolvování této metody jsem se rozhodl, protože jsem celý život vnímal, že nejsem tím kým chci a mohu být. Ať jsem ten kdo nezapomněl co prožil. Ten kdo našel pokoru a neztratil víru, že sny se stávají skutečností eM. Narodil jsem se v padesátých letech, kdy se o poruchách učení a chování nic nevědělo, díky čemuž jsem měl možnost poznat jak funguje naše školství.

I když jsem byl hodnocen jako nadprůměrně inteligentní, můj hendikep byl klasifikován jako lenost a neochota se učit a mé chování mne vylučovalo z kolektivu těch, kteří se uměli přizpůsobit. Tento hendikep mne poznamenal na celý život a jsem mu vděčný, protože mne nutil k poznání vlastní hodnoty. Vždy jsem byl nějak vyčleněn a najít své uplatnění nebylo jednoduché. Tyto životní zkušenosti jsem zhodnotil, když jsem objevil a naučil se používat Metodu RUŠ. Přes veškerá pozitiva této metody jsem vnímal, že je potřeba se dostat hlouběji do podvědomí, abychom mohli zpětně prožít to, čeho se nám nedostalo. Zdůrazňuji prožít, protože samotná informace nestačí. Hledal jsem nástroj, který by mi to umožnil a seznámil jsem se s možnostmi Chanellingu.

Postupy Metody RUŠ jsem přizpůsobil tomuto nástroji a vytvořil vlastní metodu RUNA a to vše jsem zakomponoval do terapie vnitřního dítěte. Vnitřní dítě nám mapuje naše dětství, RUNA nám dává systém a Chanellig je úžasný nástroj, který nám umožňuje dostat se do jiné dimenze. Dlouho jsem sbíral zkušenosti, ověřoval si možnosti této metody a hodnotil zpětné vazby od klientů. Dnes mohu tvrdit, že tato metoda je unikátní a její výsledky to potvrzují. Vytvořil jsem systém tří kroků, které umožní se osvobodit od vzorců chování, které vám brání najít vaši přirozenou podstatu. První dva kroky jsou, přijmout otce a matku ať byli jakýkoli a třetí krok je vytvořit si svého vnitřního dospělého, který nám pomůže najít zodpovědnost zasvůj život. 

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association