Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Libuše
Pozice:
nutriční terapeutka a lektorka
Adresa:
Praha, Zlín
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420724831960

Články

Další údaje

Další údaje:

LIBUŠEMou vášní je už několik let práce s fyzickým tělem, podvědomím, ovládní mysli a svých myšlenek a přitahování si do života to, co skustečně chceme. Proto se těmto tématům nejen věnuji sama, ale je také ze své zkušenosti předávám dál všem, kteří chtějí a jsou otevřeni posunout svůj život do vyššich vibrací a projít transformací, která se už několik let děje. Mým posláním je být pro Vás inpirací, možná nápadem, možná pochopením, možná probuzením, možná hádankou, možná podporou a nebo přítelem na Vaší cestě hledání SEBA SAMA, kdo jsem a co tu vlastně dělám, poznání alchymie uvědomělého života a vnímání jeho souvislostí aneb jAK dokonale promazat to "nevědomé" a stát se tak "vědomými" a tak ovládnout svůj život a být tvůrcem svého života! Spolupracuji s firmou Dr. Nona a Lavylites, jejich produkty používám při praxi a doporučuji na domácí použití. Mojí prioritou je především spokojenost klienta, kladu důraz na CELOSTNÍ PŘÍSTUP k člověku a na individuální přístup. Mým heslem je "Život je hra", aneb naučte se si s životem hrát a překonávat, poznávat a chápat souvislosti a sami sebe. S láskou, úctou a pokorou, Darmia

https://www.facebook.com/allysumterapie

Zázračná archeba

Co to je za pomocníka pro naše zdraví? V čem a jak nám pomáhá? Ani já jsem to netušila, nevěděla, až v roce 2011 mi přišla pozvánka na přednášku od mé terapeutky na přednášku o produktech Dr. Nony a Archeabakterie.

Než jsem začala produkty užívat, neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je “ Šamponem na časté použití a Solí do koupele”, vnitřně jsem brala čaj “Gonseen” a “Ravseen”. Sama jsem se zalekla, protože jsem si myslela,že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však rezverzní reakce, kdy Archeabakterie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy. Trvalo to zhruba půl roku než se mi zuby dali dopořádku.

Níkdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to nevěděla aní já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život ve zdraví a v harmonii. Proto i my máme jedinečnou příležitost získat „hodnou“ a účinnou bakterii, která je schopna regenerovat DNA poškozených buněk, které se nachází v našem těle.

Práce Dr. Nony Kuchiny - zakladatelky společnosti Dr. Nona International se sídlem v Izraeli a působností po celém světě – jsou zásadním zlomem v dějinách medicíny a farmacie – a to v příležitosti umožnění kultivace halofilní bakterie v komplexu DN-1.

Co to vlastně znamená?
Archei nelze běžně kultivovat v laboratoři. Odhaduje se, že existuje na světě cca 25 kmenů archeí. Z nich pouze 8 kmenů je člověk schopen kultivovat a to z drtivé většiny pro technologické účely v potravinářském průmyslu (náhrada za amylázy) a v čističkách odpadních vod (produkce bioplynu a čištění).

Díky Dr. Noně a izraelské společnosti D.N.I. jsme schopni jako jedni z mála lidí na světě regenerovat pomocí archei i své vlastní buňky.

Jak vlastně archea pracuje?

1. Dostává se do těla. Jak? S přípravky D.N.I.
Do těla se dostane v komplexu DN1 v přípravcích společnosti Dr. Nona International (přípravek podobný soli s vitamíny a archebakterií). Bakterie je konzervována v soli a uvolňuje se v lidském těle, kde má ideální podmínky (teplota, PH a absence kyslíku) pro život.

2. Začne se chovat jako vnitřní léčitel buněk.
Začíná pracovat na obnově buněk. Jakmile se dostane do kontaktu s buňkou, zreviduje její DNA a stav mitochondrií (buněčných elektráren) a vyčistí buňku od volných radikálů (tím se stává antioxidantem).

3. Donutí „nemocnou“ buňku zničit sama sebe.
Jakmile je buňka poškozená (zmutovaná, karcinogenní), donutí ji k tzv. apoptóze – což je přirozený proces buněčné smrti. Tím se přirozeně zlikviduje deformovaná (zmutovaná, karcinogenní buňka). Je to významné právě u metastatických (volně putujících buněk v těle), které jinak nikdo při jejich uvolnění z prvotního – maligního nádoru v těle nemá šanci najít (a tyto metastatické buňky zakládají druhotný nádor – metastázu). Takovou účinnost má archebakterie.

Kromě toho dokáže zlikvidovat již mrtvé buňky (například jako následek opalování) – jde o autotrofní efekt, který z mrtvých buněk vytváří jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje a zbytek vyloučí.

Archea je přírodní léčitel.
Čím více archei v těle je, tím více zreviduje buněk.
Čím přesněji ji zacílíme (srdce, plíce, játra, kosti, klouby, žlázy s vnitřní sekrecí, mozek), tím rychleji dochází k obnově našeho tělesného orgánu. 

Řada funkcí archei je však dosud zahalena tajemstvím, protože je přístupná teprve něco kolem 20 let (odkdy Dr. Nona Kuchina s jejími účinky pracuje) - jeví se jako velmi pravděpodobné, že jde o tajemství vzniku života. Aktuální výzkumy hovoří o tom, že u Haloarcheí byly objeveny látky se specifickým antibiotickým účinkem, tzv. archaeociny.

Vědci jsou přesvědčeni, že u archeí existují stovky dalších látek, které mají vliv na organismus člověka a mají daleko vyšší účinky než současné farmaceutické preparáty. Překážkou pro důkazy byl problém s kultivací Archeí.

Výsledky jsou zřejmé… my, kteří archeu využíváme již mnoho let, cítíme změny na sobě a máme kolem sebe mnoho případů, kdy přípravky Doktorky Nony pomáhají v mnoha zdravotních problémech.

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association