Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Ondřej Rimmer Brož
Pozice:
terapeut SRT
Adresa:
Rokycany
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fax:
Skype: Studio_Rokycany_SVCS
Mobil:
+420776534996

Další údaje

Další údaje:

Dobrý den, jmenuji se Ondra. Je mi 25 let a již od malička jsem měl léčivé schopnosti, které jsem využíval nevědomě skrze svojí léčivou auru. Léčil jsem lidi kolem pouze svojí přítomností a slovy. V dospělosti u mě došlo k tzv. probuzení, kdy jsem naplno přijal své schopnosti a intuici. Díky okolnostem jsem se dostal na terapii SRT. Bez jakýchkoliv informací jsem dorazil na místo a nechal se léčit.

Poprvé v životě jsem to byl já. Poprvé jsem se cítil nezatížen ničím kolem. A bylo to přesně tak. Když jsem jel domů, naprosto osvobozený, zatoužil jsem po tom, se to naučit. Přání mi bylo splněno a díky kurzům jsem se naučil pracovat s kyvadlem. Léčit se jak fyzicky, psychicky tak karmicky. Po několika měsících dřiny, jsem se rozhodl provést terapii tak, jak byla provedena mě a vyšlo to. Od té doby jsem měl desítky klientů, které jsem léčil z různých důvodů. Důvody nám určilo vyšší já, jelikož takto SRT funguje. Spiritual Response Therapy neboli Terapie duchovní odezvy. Při terapii se já a klient očistíme a odpojíme od všeho, co na nás nepatří a vytvoříme kanál, mezi mým a klientovým vyšším já.

Moje vyšší ja komunikuje s klientovým vyšším já, které je prostředníkem mezi fyzickou a duchovní sférou. Tak se zajistí 100% čistota informací, žádostí a léčení. Při této terapii, se nedá ublížit, ptát se na věci, které nemáme vědět a čistit něco, co nemá být čištěno. Vše je v rukou našich duchovních výborů, které pracují tak, aby vše proběhlo, jak má být. Mojí definicí SRT terapie je, že vše se stane jak má, ale terapie zajistí, že ,,ran a kopanců,, nebude více, než je skutečně třeba k tomu dostat se tam, kam si naše dušička předurčila, že dojde. Když se snažíme dostat se blíže k naší přirozenosti brodíme se energiemi lidí kolem nás, kamarádu, rodiny, nesprávných programů bloků a přivtělených duší, které naší cestu naprosto zbytečně ztěžují a brání transformaci.

Terapií se dá např. -Harmonizovat aura a čakry. -Čištění bloků, programů a nesprávných, destruktivních přesvědčení z minulých životů. -Léčení orgánů, těla, duše. -Analyzování vitamínů a minerálů v těle. -Zjišťování vhodnosti zaměstnání, rozhodnutí, stravy a mnoho dalšího. -Čištění věcí a místností od cizích energií. Nadcházejících událostí. SRT terapií se dá řešit a léčit všechno, co v životě zažíváme. Něco jde hned, něco je na delší léčení.

Zažili jste pocit, jaké to je, když Vás nic nezatěžuje, jste šťastní, spokojení a nemáte jedinou negativní myšlenku? Dokud jsem nebyl na své první terapii, mohl jsem si to jen představovat. Díky SRT jsem si dal život dohromady a postupně léčím všechny své zranění ze současného a minulých životů a Vám nabízím to samé.

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association