Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Michaela Benešová
Pozice:
terapeutka
Adresa:
Praha-západ Průhonice
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420737775559

Další údaje

Další údaje:

Přejít ze života, kde se vám něco děje, kde člověk nechápe, co tu vlastně dělá, proč tu je, když má pocit, že je to vše omyl, -  do vědomého života a bytí , kterému rozumíte a  pouštíte se směle po proudu  - a ne že jen rozumíte, ale ještě si to užíváte   – je někdy cesta plná zvratů, krizí, náročných emocí, nepochopení a pochopení….A mám pocit, že právě těžké prostředí a náročné vztahy, ze kterých člověk vychází do života, jej paradoxně může „vystřelit“  blíž a blíž ke SVĚTLU. Je to jako když napnete tětivu, vyvíjíte úsilí, a čím větší napnutí, tím šíp vystřelí rychleji, a dál…..

Z mých zkušeností regresní práce to tak často je, je to skoro pravidlem…..a je to i můj případ :). Jsem tak vděčna za své osobní prožitky , kým opravdu jsem, kým opravdu jsme – nádherné světelné bytosti – duše, části VĚDOMÍ  jako nepopsatelného CELKU .  A tak to tu s námi je – přicházíme na tento svět a postupně zapomínáme, kým doopravdy jsme. Vžijeme se do svých rolí a vše prožíváme autenticky, naplno. Uvěříme tomu. Naše opravdová životní CESTA, se vždy týká toho – ROZPOMENOUT SE : KDO JSEM, PROČ TU JSEM A JAKÝ JE  SMYSL MÉ EXISTENCE.

Mám tři dětičky – nádherné duše , milovaného a milujícího muže, a práci, která je smysluplná, naplňující a kreativní. Jsem tvůrcem každého svého okamžiku, a jsem vděčna svým duchovním  průvodcům a andělům, za jejich neustálou pomoc a láskyplné doteky.

Na Vaší cestě Vám můžu být prospěšná tím, že Vás povedu do  Vašeho nitra, paměti Vaší duše, a můžete tak nahlédnout do toho, kým jste byli, a co jste prožívali v jiných tělech v jiných dobách, někdy i na jiných planetách- a jak to souvisí se současným Vaším životem, hlavně s věcmi, které chcete změnit, poposunout, pochopit…. Ve Spirituální regresi můžete zažívat sám/a sebe jako duši, energii, světlem – je to přímý prožitek toho, kým skutečně jste. Také na této jemnohmotné úrovni potkáváte další bytosti, které tam velmi dobře znáte, protože TAM jste DOMA.

Pracuji také s léčivou energií, která Vás lépe naladí na Vaše vyšší Já a krásně pomáhá na Vaši cestě najít ty nejlepší rešení.

Těším se do dalších dnů, je mi ctí pomoct jak nejlépe můžu každému, koho tyto cesty zaujmou.

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association