Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Michaela Benešová
Pozice:
terapeutka
Adresa:
Praha-západ Průhonice
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420737775559

Další údaje

Další údaje:

Přejít ze života, kde se vám něco děje, kde člověk nechápe, co tu vlastně dělá, proč tu je, když má pocit, že je to vše omyl, -  do vědomého života a bytí , kterému rozumíte a  pouštíte se směle po proudu  - a ne že jen rozumíte, ale ještě si to užíváte   – je někdy cesta plná zvratů, krizí, náročných emocí, nepochopení a pochopení….A mám pocit, že právě těžké prostředí a náročné vztahy, ze kterých člověk vychází do života, jej paradoxně může „vystřelit“  blíž a blíž ke SVĚTLU. Je to jako když napnete tětivu, vyvíjíte úsilí, a čím větší napnutí, tím šíp vystřelí rychleji, a dál…..

Z mých zkušeností regresní práce to tak často je, je to skoro pravidlem…..a je to i můj případ :). Jsem tak vděčna za své osobní prožitky , kým opravdu jsem, kým opravdu jsme – nádherné světelné bytosti – duše, části VĚDOMÍ  jako nepopsatelného CELKU .  A tak to tu s námi je – přicházíme na tento svět a postupně zapomínáme, kým doopravdy jsme. Vžijeme se do svých rolí a vše prožíváme autenticky, naplno. Uvěříme tomu. Naše opravdová životní CESTA, se vždy týká toho – ROZPOMENOUT SE : KDO JSEM, PROČ TU JSEM A JAKÝ JE  SMYSL MÉ EXISTENCE.

Mám tři dětičky – nádherné duše , milovaného a milujícího muže, a práci, která je smysluplná, naplňující a kreativní. Jsem tvůrcem každého svého okamžiku, a jsem vděčna svým duchovním  průvodcům a andělům, za jejich neustálou pomoc a láskyplné doteky.

Na Vaší cestě Vám můžu být prospěšná tím, že Vás povedu do  Vašeho nitra, paměti Vaší duše, a můžete tak nahlédnout do toho, kým jste byli, a co jste prožívali v jiných tělech v jiných dobách, někdy i na jiných planetách- a jak to souvisí se současným Vaším životem, hlavně s věcmi, které chcete změnit, poposunout, pochopit…. Ve Spirituální regresi můžete zažívat sám/a sebe jako duši, energii, světlem – je to přímý prožitek toho, kým skutečně jste. Také na této jemnohmotné úrovni potkáváte další bytosti, které tam velmi dobře znáte, protože TAM jste DOMA.

Pracuji také s léčivou energií, která Vás lépe naladí na Vaše vyšší Já a krásně pomáhá na Vaši cestě najít ty nejlepší rešení.

Těším se do dalších dnů, je mi ctí pomoct jak nejlépe můžu každému, koho tyto cesty zaujmou.

Nadcházející události PT TV

11pro
15pro
17pro

Další zajímavé články:

Novinky ze všech kategorií článků

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis za jednotnou cenu 300,- Kč na rok. Pokud jste naším autorem a publikujete u nás, máte zápis v databázi zdarma!
NAPIŠTE NÁM
banner2.gif