Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Jana Pozlovská
Pozice:
lektorka a průvodkyně v oblasti osobního rozvoje
Adresa:
Praha
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420602731021

Články

Další údaje

Další údaje:

Jana PozlovskáJmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu a zároveň provozuji i vlastní centrum osobního rozvoje SO´HAM na Praze 9.
Díky především metodě Funkční princip a kavantové Yuen Method, případně doplněné o práci s energiemi, mohu svým klientům pomoc v oblasti jejich problémů ve vztazích, práci, projít s nimi prožitá traumata nebo jim pomoc vyřešit jejich závislosti či starchy, které je omezují. Tyto techniky také používám při své poradenské činnosti v oblasti zdravého vidění bez brýlí, kde k nim zároveň přidávám metodu očního lékaře doktora Batese z USA, který jako první přišel s možností zlepšování zraku bez nutnosti nosit doživotně brýle.

Moje cesta začala stejně, jako u většiny lidí, kteří se v této oblasti pohybují, tím, že jsem cítila potřebu udělat změny ve svém vlastním životě. A - díky mé předchozí pedagogické činnosti na základní škole a později lektroské činnosti v mezinárodních korporacích - byl ten další, přirozený krok začít své znalosti a zkušenosti předávat dál a začít pořádat semináře, přednášky a individuální konzultace.
Vše, co předávám, je postavené na mých vlastních zkušenostech, na tom, co jsem si ověřila jako funkční a tím také mohu být sama sobě tou nejlepší referencí.

To se týká i mého - současně asi největšího - projektu zdravého vidění bez brýlí, kdy tím prvním krokem bylo, že jsem po 8 letech odložila brýle na čtení v době, kdy je obecně uznávaná pravda, že po 40.roku věku, když se začne zrak zhoršovat, tak už to nejde nijak napravit.

Mým základním motem je, že každý člověk má právo na šťastný a naplněný život. A každý to má jako možnost ve svých rukách. Pro toho, kdo skutečně chce, existují metody, díky kterým takto mohou skutečně žít.
A bude mi ctí a radostí vás na této cestě chvíli doprovázet.

Odborné kurzy:
2003 - Reiki I - Irena Petráková
2004 - Reiki II - Irena Petráková
2008 – Jak myslí milionáři – Harv Ekert (v UK)
2009 – Pozitivní povahové profily – Robert Rohm
2009 – Pravidla úspěchu – Jack Canfield
2010 - National Achievers Congress v Londýně s Robertem Kiyosaki a jeho týmem
2012 - Reiki III Mistr léčitel a Shamballa - Irena Petráková
2013 - EFT - Irena Petráková
2014 – Žij tady a teď - techniky Funkční princip a Yuen Method - Mirek Vojáček
2015 - Funkční princip a Yuen Method – pokročilý kurz pro terapeuty

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association